Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyomorogjak még itthon vagy...

Nyomorogjak még itthon vagy legyek hajléktalan?

Figyelt kérdés
Lassan több mint 1 éve nem találok munkát. Sok boltot, munkaügyi központot is megkerestem, mert hiába küldtem önéletrajtot onnan sosem hívtak fel. De semmi! Néha persze sikerült próbanapra menni, de annyi volt. Most a napokban sajnos anyám kijelentette, hogy nem bírja tovább. Pedig én tőle semmit nem kérek már, elején kértem kölcsön pár ezret de annyi. Konkrétan itthon is csak azt eszem ami van. Attól félek, ha nem találok hamar munkát anyám kirak. De csak nem rakná ki egy szem gyermekét, akit mindig is féltettek, és mindig időre intettek haza nem? Inkább ehelyett én mennék el és boldogulnék valahogy amíg valami szerencse folytán nem kapok munkát. Szívesebben lennék hajléktalan és csöveznék az utcákon, mert nincs szívem így látni őt, mert reméli ő is hogy kapok munkát és be tudnám segíteni, de sajnos nincs reményem. De ők se engednék szerintem ezt, hogy csak úgy az utcákon töltsem az éjszakát étlen szomjan. Ezerrel keresek munkát, elhitetitek. Mindennap többféle portálról keresek és adok be önéletrajzot. Egy általános és egy szakmával igen nehéz, de csak van még reményem nem? Itthon is csak a szobámban vagyok, mivel pénzem nincs amiért el tudnék menni bárhova. Nagyon letaglózott ez az 1 év és már túlléptem. Nagyon nyomorult a helyzetem vagy van még kiút?

2020. okt. 6. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A tavaszi karantén óta még nehezebb elhelyezkedni. Én javaslom hogy keress olyan állásért ami messzebb van Budapesttől Nyugatra nézelődj. Ha messze van akkor olyat keress ahol biztosítanak szállást. Pár hónap alatt összekapod magad anyagilag és akkor kereshetsz albérletet.
2020. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Mi a szakmád?
2020. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

remélem! nem akarom hogy anyám miattam szenvedjem.

műanyagos szakma nem ér semmit..23 vagyok

remélem a héten mindenképp talűlok valamit mert nekem is nehéz nem hogy neki. albérlet nem rossz ötlet, csak addig is kéne még pár honap amig lesz kis tartalékom is vészhelyzetre.

2020. okt. 6. 09:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami bolti kirakodos vagy hasonlo munkat pribaltal már?
2020. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ország műanyaggyárto cégeit felkerested?
2020. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
probaltam de semmI! LEGtobb helyen meg kérnek érettségit..
2020. okt. 6. 09:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy munkaerőkölcsönzőt, ők könnyebben kiközvetítenének munkára, mivel ez nekik érdekük.
2020. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Gyárba mindenkit felvesznek. Jobb, mint a semmi.
2020. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak lenne gyári munka ahonnan visszahivnak..:( oda is elmennek csak valami
2020. okt. 6. 10:04
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Hankook.
2020. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!