Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen típusú emberek érvényes...

Milyen típusú emberek érvényesülnek a munkahelyeken? Mindenképpen nyalizni kell?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik valahogy mindenkivel jóban tudnak lenni és a gyengébb képességeik ellenére is előre jutnak. Hogy csinálják? Honnan tudják kinek és hogyan kell smúzolni? Minden érdekel, amit eddigi tapasztalataitok alapján megfigyeltetek.

2020. okt. 9. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Nőként például elég egy 90/60/90 homokóra alkat, szép arc, ápolt megjelenés. Ha nem vagy 1 bites, akkor meg máris nyert ügyed van és tolnak. :) Felfelé a ranglistán, meg időközönként az ágyban is. :) Előző munkahelyen volt egy ilyen lány, szőke és kékszemű mindemellé, egyszerű operátorként kezdte, 1 év múlva már a HR-en volt 300e nettóért. Mérnök és IT-s alfák húzogatták rendesen. :D


38F

2020. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha vinni akarod valamire az életben nem árt egy kis nyelvmunka.
2020. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a csókosok haladnak sokat számít ki kinek a rokona .
2020. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Politikai kapcsolatok. Vagy szex. Vagy rokoni.
2020. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez elkeserítő.
2020. okt. 9. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit én tapasztaltam több helyen is, bár nem mindenütt, hogy a főnökök kigolyózták a kiemelkedően tehetséges beosztottaikat. Féltve tőlük a maguk állását. Egyik helyen (kis cég volt) az ügyfelekkel névtelen kérdőívet töltettek ki a dolgozókról, és aki 80% fölötti eredményt kapott, azt egy év alatt mind kirúgta ez a főnök. Pár év múlva sikkasztáson kapták, de az nem vigasztalta az addig általa már kigolyózott kollégákat. A tulajdonos teljes bizalmát bírta...
2020. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A főnöknőm, amikor maga alatt volt magánéletileg, becserélt egy társalkodónő típusú, de szakmailag nulla csajra. Én az a típus vagyok, aki minimális szinten se volt kíváncsi a magánéletére, akárhogy próbálta lenyomni a torkomon. Azt nem gondolta végig, hogy ki fogja csinálni a munkát, annyira kellett neki a nyalizás.
2020. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk azok a legsikeresebbek, akiknek nincs személyisége, saját gondolata. Mindig csöndben vannak, nem szólalnak meg a meetingeken, minden mindegy nekik, mindent megcsinálnak, amit rájuk osztanak.
2020. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Atya ég mennyi rosszindulatú válasz, a siker szubjektív, ők a saját tapasztalatukat osztották meg általuk sikeresnek vélt emberekről. Nekem speciel az nem siker, ha az operátor icuka a vonzerejét kihasználva, erkölcsi erzeket suttba dobva egyre jobb es jobban fizetőbb pozícióba kerül. A siker feltétele szerintem alapvetően a jó képességek az adott szakmához, és az ambíció, kell legyen valami, ami folyton előre hajtja az embert. Ehhez nyilván kell egy jó személyiség is, opportunista hozzáállás, nyitottság, akarás és hajlandóság a folyamatos fejlődésre. És nem utolsósorban kitartónak kell lenni, és nem feladni. A siker szerintem nem rögtön jön általában, küzdeni kell érte keményen, ami időbe telik, és lemondásokkal jár. Hosszasan tudnám még írni, mi minden kellhet a sikerhez. Szerintem ezek a legfontosabbak.
2020. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyalikák, a taktikázók, a megtévedt vallásosak, a kétszínűek.
2020. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!