Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan munkahelyekről, ahol csak úgy tudsz érvényesülni, ha valakinek a rokona, ismerőse vagy, vagy nyalsz a főnöknek?

Figyelt kérdés
Más hiába végez kiváló munkát tizen-huszon éve
2019. máj. 19. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy ha valóban kiváló munkát végeznél, akkor olyan kiváló szakmai tudásod lenne, hogy azzal simán el tudnál elhelyezkedni egy normális munkahelyen.
2019. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

A következőket:


1. Minek van még ott?

2. Balázska, te vagy?

2019. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki az a Balázs? És nem rólam van szó, csak rengeteg ismerősöm erre panaszkodik
2019. máj. 19. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egy szar hely.Én nem hajlok meg senki előtt,tuti lelépnék onnan.
2019. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: Balázska a kamukérdező.


Ha jól tudom, az ilyen munkahelyek direkt lettek kitenyésztve a szocializmus alatt.

2019. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legutóbbi munkahelyem ilyen volt. Nekem nem volt rokonom ott, csak átlagos portás voltam.

Az irodán beltenyészet volt. Egy munkaügyis csaj volt, akinek nem volt ott rokona, meg 2 másik akinek igen. A rokontalan végzett csak tényleges munkát. Volt, hogy éjszaka is bent maradt, hétvégente is, mert nem győzte csinálni. Felmondott.

Később én is kiléptem, amikor leszámoltam, akkor már legalább 5 munkaügyis dolgozó volt, egyik se értett semmihez se. Mind egy gépnél gyülekeztek és próbáltak "összedolgozni".

Az asztalon volt vagy 6 könyv, "bérszámfejtés alapjai" meg ilyenek...

Azért elég nevetséges volt.


Sajnos a legtöbb helyen ez van.

2019. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!