Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg az én hibám lenne?

Tényleg az én hibám lenne?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve új főnök lett, az előző elment nyugdíjba. Én őt nagyon szerettem, nem csak a főnököm volt, hanem tanuló koromban a tanárom is. Nagyon közeli viszony alakult ki köztünk. Ez az új főnök nehezményezi, hogy vele nem vagyok olyan közvetlen és nyitott mint az Eszti nénivel voltam. Ezt egy munkatársamtól hallottam. Úgy érzi nem kedvelem. Pedig amit kér megcsinálom, a munkámmal nem is volt gondja. De való igaz, vele nem beszélgetek, csak ha munkáról van szó. De úgy gondolom ez nem baj, amíg megcsinálom amit kér. Tényleg én lennék a hibás? Baj hogy nem beszélgetek a főnökkel?
2020. okt. 9. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Természetes, hogy vele nincs ugyanaz a viszony, mint az előző főnőköddel. Nem is értem, hogyan várja el, hogy vele ugyanolyan jóban legyél AZONNAL. Ez nem így működik.
2020. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj és nem is a te hibád, szerintem is ez természetes, nem lehet mindenkivel bizalmas viszonyban lenni. És szerintem főnökkel nem is kell, ez amit te írsz, hogy tulajdonképpen a mentorod volt, az elfogadható ok, de alapesetben nem kell a főnökkel túl közeli barátságot kialakítani. Én is jóban vagyok az enyémmel, ő engem kifejezetten kedvel, a munkámmal elégedett, kellemesen elbeszélgetünk ha úgy alakul, de ennyi, semmi bizalmas barátkozgatás.
2020. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!