Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan állítanatok le egy...

Hogyan állítanatok le egy kötözködős kollégát? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy van egy nálam 12 évvel idősebb fickó a munkahelyemen, aki folyton próbál a magánéletemben vájkálni (a szerelmi életemtől kezdve kb. mindenre rá akar látni), szeret zsebben turkálni, hogy mégis miért költöttem erre a pénzt, ő ennyi idősen bölcsebben költekezne, aztán persze hozzáteszi, hogy "de én nem szólok bele". Aztán az is érdekli, hogy mit csinálok munka után vagy hétvégén, és ha azt mondom neki, hogy kipihenem a hetet, akkor abba is belepofázik, lefikázza, mondván, nem mozdulok ki, bezzeg ő, ennyi idős korában.


Illetve próbál főnökösködni felettem, apróságokba beleköt.


Persze tud normális is lenni, de szerintem a csávónak van valami ketyeréje. Jó kis társaság amúgy, kevesen vagyunk, lassan egy éve vagyok ott. Viszont most már nagyon elegem van ebből a patkányból, hogy próbál bohócot csinálni belőlem, visszaélt a kedvességemmel. Ugyanakkor konfliktust sem szeretnék, ha kikelnék magamból, akkor elérné azt, amit akart, és a többiek előtt sem festenék magamról jó képet, de az idegességet egy idő után nehéz elfojtani.


Ti mit tennétek?



#provokáció #magánélet #Patkány kolléga
2020. okt. 10. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor menj "árulkodni"
2020. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez csakugyan árulkodás lenne a jelen körülmények között. Végülis a szóban forgó munkatárs nem akadályozza a munkavégzésben, nem fenyegeti verekedéssel, meg ilyenek. Elsőkörben őt kellene megkérni, normálisan, hogy legyen szíves, fejezze be, ahogy az 1-esemben írom. Ha nem teszi, akkor ismételten megkérni, ezúttal emelt hangnemben, figyelmeztetve, hogy ha nem fejezi be, akkor szólva lesz a főnöknek. Ha ezután is folytatja, akkor szólni, más megoldás híján.
2020. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!