Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg tetszhetek a kollégámn...

Tényleg tetszhetek a kollégámnak vagy csak hülyeségből csinálja?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi kollegám már többször utalt a velem való szexre. Pl nyáron elkezdi, hogy egyzser berúgunk és szexelünk meg mikor fogom őt megölelni. Ha meglát engem elkezd vigyorogni meg ha van valami vicces kép egyből jön megmutatni. Lehet direkt csinálja mert én zavarba szoktam néha jönni és ilyenkor vissza sem szólok. Tavaly decemberben meg is ölelt.

Van felesége ezért nem értem miért csinálja ezeket a dolgokat. A többiek szerint tetszek neki de én ezt nem hinném. Nagyon kedves és közvetlen mindenkivel. Tőle nem merem megkérdezni mert tuti nem mondana igazat. Én huszonéves vagyok ő pedig negyven elmúlt.


25/N


2020. okt. 10. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te szoktál azzal viccelni a haverjaiddal, hogy szexelsz velük? Na, látod! Más sem. Hogy miért csinálja? Feltételezem, a felesége nem 25 éves.
2020. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenkit akadályoz az, hogy gyűrű van a kezén? Nem! Ha azon ábrándozol, hogy miattad elhagyja a feleségét, az is butaság. Próbálkozik, lehet csak azért, mert tetszik neki, hogy zavarba jössz.
2020. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kollégád egy igazi bugris. Miért nem utasítod rendre?
2020. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
A felesege valszeg egy tipikus magyar 40es no: 150 kilo, elefant lab, zsiros haj, kalacsfej.
2020. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos, tőled vár megerősítést, illetve egyet értek az előttem szólókkal. Állítsd le.
2020. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy tetszel neki addig, amíg meg nem kap. Aztán más után veti magát.

Ne legyén szégyenlős, égesd le mielőbb, mert te vagy a céltáblája. Egy jól irányzott beszólás (mások előtt!) csodát tesz a lelkével. N

2020. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a bugris jelzohoz. Szexet emlegetni hazaskent, amikor meg egy kavet sem ittunk meg a kolleginával? Ez a ferfi egy kamu irodai macso, aki otthon valoszinu egy papucs.
2020. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban, az biztos. Ezt látja rajtad ő is, ezért szórakozik veled. Egyszerűnek tart, akit jó hülyíteni.
2020. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"nyáron elkezdi, hogy egyzser berúgunk és szexelünk"


Mondjuk azt nem értem, miért tűröd, hogy ilyeneket csakúgy a fejedhez vágjon, én a helyedbe már rég elküldtem volna a jó édes anyjába.

2020. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek bejön a pali.
2020. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!