Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg tetszhetek a kollégámn...

Tényleg tetszhetek a kollégámnak vagy csak hülyeségből csinálja?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi kollegám már többször utalt a velem való szexre. Pl nyáron elkezdi, hogy egyzser berúgunk és szexelünk meg mikor fogom őt megölelni. Ha meglát engem elkezd vigyorogni meg ha van valami vicces kép egyből jön megmutatni. Lehet direkt csinálja mert én zavarba szoktam néha jönni és ilyenkor vissza sem szólok. Tavaly decemberben meg is ölelt.

Van felesége ezért nem értem miért csinálja ezeket a dolgokat. A többiek szerint tetszek neki de én ezt nem hinném. Nagyon kedves és közvetlen mindenkivel. Tőle nem merem megkérdezni mert tuti nem mondana igazat. Én huszonéves vagyok ő pedig negyven elmúlt.


25/N


2020. okt. 10. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen a fordítottja vagyok, 26 évesen egy 40es, házas nőcit fűzök, de ő szerintem ezt nem tudja :) Ha magamból indulok ki akkor igen, azért csinálja mert tetszel neki, persze ilyen szöveget mint szexeljünk álmomban sem mernék mondani
2020. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!