Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit lehet keresni UCC-be?

Mennyit lehet keresni UCC-be?

Figyelt kérdés
Láttam hogy hirdetnek rész munkaidős állást heti 20-25 órában. Ugyfelszolgalaton. Mennyit fizetnek itt óránként? Milyen ez a munka hely?

#fizetés #United cc
2020. okt. 11. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Miskolcon? (Nem tudom van e más városban.)

2 éve voltam interjún, akkor a betanulási időre, 8 órás teljes állásban fizettek volna netto 100 körül, majd ha már egyedül dolgozol, 140 ezret adtak volna. Azt mondták lehet fejlődni, lehet többet keresni.

De ha van érettségid és kitöltöd az oldalukon a jelentkezési lapot, akkor tuti behívnak egy tájékoztatóra, ott elmondanak mindent.

2020. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az elég kevés 8 órában szinte semmi.

Én 20-25 órásat láttam meghirdetve Miskolcon úgy hogy otthoni munkavégzéssel. De ha nagyon keveset fizetnek akkor nem is jelentkezek.

Neked mik lettek volna a feladataid?

2020. okt. 11. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mentem tovább. Meghallgattam a tájékoztatót, elmondták a bért, a betanulási folyamatot, majd kérték, hogy adjam meg az adataimat, hogy tovább tudjunk menni, de ezt én már nem tettem meg. Annyira nem nyűgözött le.
2020. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót. Pedig úgy hirdetik magukat hogy milyen innovatív vállalkozás azt hittem a pénz se olyan rossz de akkor tévedtem 😃

Mondjuk én amúgy se értékesítenék mert az nem az én világom.

2020. okt. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!