Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit lehet keresni Gyöngyös...

Mennyit lehet keresni Gyöngyösön a P&G pelenkagyárban? Valamint ülő munka is van vagy csak álló? A nettó bér érdekelne plusz ha van cafetéria stb.

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerübb magánál a cégnél érdeklődni? Lehet pontosabb infókat kapnál. Biztos van telefonszám....
2017. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy a cég mit mond az egy dolog. Én ott dolgozó emberek véleményére lennék kíváncsi. A másik valóban van telefonszám de jelenleg külföldön vagyok és nem olcsó a hívás.E-mailben is érdeklődtem és az jött vissza hogy küldjek önéletrajzot. Visszaírtam hogy egyenlőre csak érdeklődnék. Válasz mi volt? Igen ugyanaz küldjek önéletrajzot. Betűre pontos üzenetben mint az előző.Valószínűleg csak ezt tudják küldeni.Sok mindent kérdeztem volna de ez volt a válasz. Hívni nem hívom haza pedig nem utazom azért hogy bemenjek a céghez megkérdezni ahol vagy adnak választ vagy csak jelentkezés után kapok rá választ! A fejvadászcégek meg nem érdekelnek azt tudom mennyit ad és hogy egy csomót lehúznak.
2017. júl. 26. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit drága a hivás? Nem órákat kell vele beszelni.....
2017. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor biztos Ön jobban tudja mennyi a hívás ráadásul gondolom azt is tudja hogy az a külföld hol is van.Ha nem akar segíteni vagy nem tud érdemben akkor miért ír? Nem véletlen kérdeztem meg itt.
2017. júl. 26. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom a munkakört szűkíthetted volna, így se itt, se a gyárban nem fognak tudni neked segíteni. Valószínűleg ezért is kértek tőled önéletrajzot, hogy tudjanak hova tenni, bár az ilyen cégeknél a kereset üzleti titok szokott lenni.
2017. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkámból adódóan rengeteget telefonálok haza Olaszból, Franciából, Svájcból, es Németből.... ki lehet bírni....

Ez csak a szokásos önamító kérdés valami putribol, hogy ő mindent megtesz a munkáert....

2017. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13.32.


Kanadából nem próbáltad véletlenül? Vagy Ausztráliából? Ne adj isten Dél-Amerikából?


"Németbe", "X..be" stb. meg a putrizás; ez jó.

2017. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!