Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem számìt a munkahelyemen a...

Nem számìt a munkahelyemen a munkám, miért érzek boldogságot?

Figyelt kérdés
Lassan a nyugdìjhoz közelìtek. Van egy fiatal nagyfőnök, aki nagyon magának való.Egy zacskó nassit is sajnál tőlem, több éve dolgozok a munkahelyen, de mindig azt figyeltem, hogy a környezetem bármit csinál, őket hozza ki nyertesként. Nem olyan erős már a szìvem, hogy ezeket a terheket cipeljem magammal.Már egy ideje azon vagyok, hogy nincsenek elvárásaim a munkahelyem felé, sokkal nyugodtabb vagyok, rájöttem, hogy külön világot alkotunk. Amire szükségem van, azt megveszem magamnak, amire szükségem van tőlük: tiszta cipő, tiszta nadrág, tiszta felső, tiszta sapka. Miért èrzem azt, hogy ìgy vagyok boldog?
2020. okt. 11. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Boldogság? Talán ezért:"rájöttem, hogy külön világot alkotunk"

Engem a versek boldoggá tesznek, a szép versek.

Ismered?

József Attila:

"Külön világot alkotok magam.

Mert mint baktériumnak csepp is tenger,

Idegen, messzi bolygó minden ember,

Kinek csak vágya, álma, gondja van."

[link]

2020. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod számomra meglepő, hogy milyen érdekes az emberi gondolkodás: Én fiatal huszonévesként azért küzdök, hogy boldog legyek, neked sikerült ezt elérni és most azon gondolkodsz, hogy miért vagy az.:D

Én azt javaslom, hogy ne gondolkodj ezen, dőlj hátra, végezd a munkád, és légy a továbbiakban is ilyen boldog :)

2020. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"azért küzdök, hogy boldog legyek" - majd, ha nem küzdesz érte (csak teszed a dolgod szépen), ha "elengeded", megjelenik, és te is csodálkozni fogsz, mint a Kérdező.
2020. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!