Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kapok ugyanúgy...

Miért nem kapok ugyanúgy fizetést,mint mások?

Figyelt kérdés
Külföldiként magyarországon tanulok,érettségiztem ,most végzem az 5.évemet gyakorló ápolóként. Egy héten 3-4 napot kell kint töltenünk gyakorlaton reggel 6-tól,2-ig. Minden osztálytársam fizetést kap a kórháztól, étkeztetést kapnak, én pedig nem,mert külföldi vagyok, viszont van adóigazolványom és ideiglenes tajszámom,ami 2023-ig érvényes. Az előző években a nyári gyakorlat után ugyanúgy megkaptam az érte járó pénzt semmi probléma nélkül. Szóval az éven miért változott meg a helyzet, én miért nem részesülök ugyanabban,mint a társaim? Bárkit kérdek,nem tud rá válaszolni.

2020. okt. 12. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oktatási hivatalt kell megkérdezi szerintem.
2020. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bankszàmlaszàmod leadtad? Bérlapot megkapod? En a berszamfejtöket kerdezném
2020. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is kérték a bankszámlaszámot,előre megmondták,hogy nem fogok kapni pénzt érte,mert külföldi vagyok. Én már mindenkit kérdeztem,akit lehetett,de senki nem mond rá normális választ,csak annyit,hogy már ez évek óta így van.
2020. okt. 12. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Ez nem lehet kifogás, hogy külföldi vagy. Ha a többiek kapnak fizetést ugyanazért a munkáért, akkor neked is jár. Én biztos, hogy nem hagynám annyiban. Addig kérdezgetném, amíg ki nem derülne, ki mismásolja el.
2020. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!