Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A lassú munkaerő egyáltalán...

A lassú munkaerő egyáltalán jó munkaerő ma?

Figyelt kérdés

Kérdezem mert engem azért nem vettek fel mert lassú voltam.


Életem során több helyen megkaptam hogy lassú vagyok.

Érettségi után szakmát tanultam és ott megkaptam hogy lassabban végzem a dolgokat.

Első munkahelyemen sofőr voltam és ott is megkaptam hogy lassú vagyok, pl tankolásnál olaszban el kellet magyaráznom a benzinkutasnak hogy áfás számlát kérek erre a cégre ő csak olaszul tudott szóval nagyon nehéz volt a világ végén egy kis faluban,ezekután következett Németország ott valahol nem lehet áfás számlát kérni ezzel ment el az idő,fel mondtam mert mindig azt mondta a főnököm lassú vagyok induljak már de ha nem viszek neki áfás számlát akkor pénz levonás lesz stb..

Igazából ott én mondtam fel össze-vissza kellet dolgozni, szabadidő pedig nem volt.

Nemrég jelentkezem pizza futárnak,jól ment minden aztán olyan ürüggyel küldtek el hogy nem vagyok képes magam dolgozni,ez vicces mert külföldön képes voltam rá.

Mindent megcsináltam és még is le ráztak,gondolom lassú voltam,2 nap alatt megtanulom biztosan hol milyen utca van?


Sok helyen pl külföldön mindenhol sietni kell, egyre jobban utálom ezt a világot.


Van olyan munka ami nyugodt és jó ha lassabb vagyok benne?



2020. okt. 12. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
A MÁV-nál biztos nem lenne probléma.
2020. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Haha
2020. okt. 12. 17:45
 3/22 A kérdező kommentje:
De ki tudja,gondolkozom rajta, köszönöm.
2020. okt. 12. 17:52
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
hát futárkodni, szállítani, aminek éppen a gyorsaság és a határidő a lényege, biztos nem. amúgy tényleg máv basszus, ne röhögd ki egyest. meg esetleg valami nyugis munkafolyamatú gyár? vagy iroda, lehetőleg messze az ügyfelektől, valami adatrendezés, portörölgetés, ilyesmi? mi a szakmád?
2020. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg MÁV... szomszéd is az, azt se tudja melyik tökét vakargassa..
2020. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Ügyintézés közszférában.
2020. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Közszféra is jó..! Kevés a fizetés, de csak be kell járni szinte..
2020. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
Mozdonyvezető, ha a megszokott 15 perc helyett csak 14 perc 59 másodpercet késel, kitűntetést is kapsz, ha csak 14 perc 58 másodpercet késel, akkor az utasok fognak odajönni személyesen gratulálni 😊
2020. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
"Harrach Péter"
2020. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A parlament az igazi! Na ott meg se kell szólalni, megmondják mikor mit kell nyomni, mikor kell tapsolni, mikor kell nyalni, azon túl aludhatsz, csak legyen nyitva a szemed. Még rágózhatsz is, a maszk mögött úgyse látszik.
2020. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!