Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel sehovà...

Miért nem vesznek fel sehovà mi a baj velem? Állástalan munkanélküli

Figyelt kérdés

Az önéletrajzom jó és valós,nincsenek benne kamu adatok. Képem teljesen átlagos, enyhe smink egyenes haj, fekete felsőben. Komolyan már nemtudom mi a baj velem,hogy sehova sem vesznek fel.


Küldöm az önéletrajzokat de mintha a semmibe mennének kb ...

Kérlek adjatok tanàcsot


Senki nem áll szóba velem.


2020. okt. 18. 13:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Na pont hogy ki kéne hagyni h hol laksz. Vannak olyan munkáltatók (sajnos nagy része),aki helyivel vagy környékbelivel akarja megoldani a munkakört. Így a bejárási támogatást el lehet kerülni vagy olcsóbban jön ki nekik.

Én az életkort is kihagynám a helyedben.

Egész máshogy jön ki az egész,ha behívnak és jó benyomást teszel rájuk és csak utána tudják meg h a beutazás miatt plusz költség leszel nekik. Így meg csak kapnak egy emailt vagy papírt,csak az alapadatokat tudva rólad és rögtön kukáznak.

2020. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

11

Akkor a személyes adatokból mindent hagyjak ki,csak név?

Elég fura de lehet megpróbálom így.

2020. okt. 18. 18:02
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azzal van a baj hogy 20-30 kmre lévő helyeket pályázol. Nem minden munkáltató díjazza ha az alkalmazottnak külön program a munkába járás. Ugyanakkor ezt nem tudod és nem is érdemes eltitkolni. Egyszerűen csak ne írd bele az önéletrajzodba, csak akkor hozd fel ha szóba kerül interjún
2020. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp nem lesz melo, csináld meg az ápolói szakmát. Mostani időkben azzal éhen halni nem fogsz, mindig lesz munkád.
2020. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

13 De ha helyben nincs ( 1200fős település) akkor muszáj a környékbeli nagyobb városokban nézni. Vagy más környékbeli településeken.


14 Csak fizetősön lehetne már új szakmát letenni és nincs erre anyagi keret. Egyébként ez duma,hogy Eü-ben annyira kell a munkaerő ,anyukám ápolónő , ő is megkérdezte nekem a munkahelyén van e valami lehetőség( akar segédápoló vagy takarítás) de nincs rá keret h több ember felvegyenek az a pár aki van azokat meg agyonhajtják.

2020. okt. 18. 19:32
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező a 14-es vagyok, ápoló nő vagyok (sürgősségi, ill. intenzív terápiás ápolónő).

Nem fogsz tudni elhelyezkedni sehol sem. Tömeg szakmád van. Kevés lehetőséged. Keveset fogsz keresni. Az igaz, higy hajtanak minket, de abban a tekintetben biztonságban érzem magam, hogy bárhol legyek a világon éhen halni nem fogok.


Lehet puffogni, hogy milyen kaksi világot élünk, illetve milyen szegénységben stb. DE nem érdemes. Ebben a mai világba olyan szakmák után kell nézni ami után 98% ,hogy találsz állást. Ennyit tudok mondani, de ha egyetlen válasz sem megfelelő, minek tetted fel a kérdést ?


Muszáj leszel pedig egy élhetőbb szakmát tanulnod, ha nem az ápolóit, akkor mást, az a lényeg, hogy élhető legyen. Minél előbb, annál jobb.

2020. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

16 Mint irtam anyukám ápolónő ( 22 éve dolgozik ezen a pályán) és náluk sincsen hely vagy felvétel, pedig kevesen vannak de ha nincs keret új embert alkalmazni akkor nem fognak ott sem.


Persze,hogy nem megfelelő a válasz, munkanélküliként hogy lennének százezreim arra,hogy új szakmát tanuljak?


Egyébként a vendéglátás kiemelt ágazat volt mindigis, most a vírus csapott oda neki.

2020. okt. 18. 22:14
 18/28 anonim ***** válasza:
Nincs ott a környéken egy gyár?
2020. okt. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

18 Gyár csak nagyon messze lenne.

Itt a környéken két kisebb üzem van túlzás lenne gyárnak mondani mert kicsik, oda már rég be lett adva. Azóta is hívnak......

Mondjuk ezt annyira nem bánom,mert inkább vendéglátásban vagy kereskedelemben szeretnék.

2020. okt. 19. 06:28
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

Vendéglátás? Kereskedelem?


Eltart addig valaki, vagy az éhenhalás is jó lesz neked? Szedsz valamit? Realitás érzeked van, vagy esetleg rózsaszín pónik és felhők vannak még arra?

2020. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!