Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megpróbáljak...

Szerintetek megpróbáljak visszamenni a régi gyakorlati helyemre munka miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja nem találok munkát, így arra gondoltam megkísérlek visszamenni az iskolai gyakorlati helyemre, hátha van ott felvétel valahova. Régebben mehettem volna, sőt sok helyen ott lett volna is csak akkor ugye nem érdekelt, mert volt más választásom. De most nagyon oda húz vissza a szívem. Az egy gyár és sok üzem van ott, és majdnem mindegyikben tevékenykedtünk. Jelenleg oda mennék legszívesebben és még lenne is benne tapasztalatom. Szerintetek megérne egy próbálkozást, mert ha nem mennék akkor a tudat megőrjítene, hogy hallod szerintem simán felvettek volna valahova csak nem mentél érdeklődni. Pár éve voltam ott gyakorlaton az igaz, de szerintem nem felejtettek el, max új emberek vannak ott. Nem pesten van, de elég közel van és ha felvennének simán utaznák oda bármennyit. Holnapi napot terveztembe.



2020. okt. 18. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha van felvétel akkor persze, egy próbát megér, de ha nincs akkor hogy vennének fel?
2020. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen se volt felvétel, de mégis mindegyik üzembe felvettek volna mikor végig kérdeztük, hátha szerencsém lesz :D. Valahol meg amúgy is van épp felvétel, mert nézegettem a honlapjukat. :)
2020. okt. 18. 16:49
 3/4 anonim válasza:
Hajrá, veszteni nem vesztesz vele, ha jelentkezel, az ott szerzett tapasztalat pedig abszolút előny!
2020. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na képzeljétek, ma kaptam emailt hogy mehetek teszírásra. :D

El se hiszem. Bár félek ettől a teszírástól de szerintem nem lehet vészes.

2020. okt. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!