Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nemszeretem munkahelyen...

Nemszeretem munkahelyen nemszeretem kollegáktól elköszönnétek felmondási idő végén?

Figyelt kérdés

Ők nem is tudják hogy felmondtam és utolsó napjaimat töltöm. És most szerdán úgy megyek haza, hogy többet vissza se jövök.

Persze minden nap végén elköszönök (na hello...ennyi).

Kérdésem: a mostani helyzetben utolsó nap végén csináljak valami extra elköszönést utalva arra hogy többet nem is megyek?

vagy köszönjek úgy ahogy eddig (na hello) és ne menjek többet?

Mondom: nemszeretm hely nemszeretem kollegákkal. Csak azért mégis nekem volt gyerekszobám (az itteniek közül nem soknak volt).


2020. okt. 19. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.örülnék,hogy megszabadulok tőlük
2020. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Shai-Hulud ***** válasza:
40%
A munkatársaktól elköszönni jó lesz félned nem kell ha te úgy gondolod én nem ellenzem.
2020. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is csak egy "szisztok", mint máskor, amikor hazamész munka után.

Én (szintén utált munkahelyen, utálatos emberek között) elmondtam egy tőmondatban az irodában, hogy felmondtam. Persze a végén szerveztek egy kis elbúcsúzást, kaptam egy csokor virágot (tizenketten vagyunk az osztályon), k...va kínos volt (a tények ismeretében, hogy végig, 6 hónapig alám tettek és nyíltan szemétkedtek).

Mondjuk szerintem annyira nem tudtam volna titkolni, hogy utolsó nap, mert utolsó nap egész nap futkostam, mint a mérgezett egér (belépő kártyámat leadni, meg még vagy 5 helyre végigküldtek egy papírral, mindenhol igazoltatni kellett, hogy nincs a nevemen semmi, nincs tartozásom a cég felé, meg ilyen baromságok). Szóval valszeg feltűnt volna akkor is.

2020. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Tőmondatban közölheted azokkal, akikkel kapcsolatban vagy, gondolom valakikkel néha csak beszélsz valamennyit. Én nem tudom elképzelni azt, hogy felmondok és senkinek nem szólok róla, csak nem megyek többet.
2020. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Én nem tudom elképzelni azt, hogy felmondok és senkinek nem szólok róla, csak nem megyek többet."


Hát pedig én pont ezt fogom tenni eldöntöttem. Senkinek egy szót se.

Utolsó nap na hello aztán meg is dögölhet az összes (de nyugi nem fog... észre se veszik majd ezek a tróger szarok)

2020. okt. 19. 19:28
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Micsoda emberek, Jézus, szép nemzetté vált a magyar, meg kell hagyni.
2020. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a helyzet most lesz aktuális.

Senkitől se fogok elköszönni. Akiket nem kedveltem azért, mert a hiányuk inkább öröm lesz.

Akikkel jóban vagyok továbbra is tartani fogom a kapcsolatot, de már a munkahelyemet kívül.

2020. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!