Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az ha egy srác azt...

Mit jelent az ha egy srác azt mondja egy csajnak,hogy mivel ugye új,mert nem itt nőtt fel, itt csak ismerősei vannak a munkahelyén és nem barátkozik de a lány több mint ismerős? De már megmondta hogy nem tetszem neki. Akkor minek tekint?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van????! Most ezt írd le magyarul.
2020. okt. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én se értem igazán. Szóval ebben a városban lakik ahol én pár éve de nem itt nőtt fel,hanem messzebb és itt nincsenek barátai. Azt mondja csak ismerősei vannak és itt nem akar barátkozni,erre kérdeztem hogy mi ismerősünk vagyunk erre ő azt mondta hogy szerinte többek vagyunk és akkor nem tudok hogy mik vagyunk.
2020. okt. 24. 05:58
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Drága jó istenem
2020. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát b+, a kasszás Erzsi is ismerősöd a sarki coop-ból.

Ha egy helyen dolgozol a csávóval (akibe természetesen bele vagy zúgva), akkor a munkatársad. Ennyi.

De komolyan ilyen fogalmazni nem tudó, gyerekesen viselkedő emberek hogy a fenébe tudnak pénzt keresni, dolgozni? A tinik viselkednek így az iskolában.

"Vajon tetszem neki, mert hozzámszólt?" "Mit ért ezalatt?" Ne láss bele többet, már megmondta, hogy nem tetszel neki. Bírom, hogy az utolsó szalmaszálba is kapaszkodsz. Itt ugye az "ismerősnél több" dologba.

2020. okt. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem én mondtam,hanem a srác.

Amúgy igen én a remény hal meg utoljára mondásban hiszek.

2020. okt. 24. 06:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ismerős és a szerelmes között tudod még mennyi minden van??

Egy sima barátjának tekint és kész.

Ha meg nem tudod mi vagy neki és ennyire érdekel kérdezd meg tőle mit érez irántad, de ezzel kockáztatod azt is, hogy "ismerősök" maradjatok..

2020. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb volt az élet az oviban amikor a fiú meghúzta annak a lánynak a haját aki tetszett neki
2020. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barát ("haver").
2020. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!