Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok az olyan rokonokho...

Mit szóltok az olyan rokonokhoz,barátokhoz,ismerősökhöz,akik csak születésnapra,névnapra küldik a pár soros szokásos üdvözletet,de amúgy soha egyszer,máskor fel nem hívják az embert,hogy mi újság?

Figyelt kérdés
Nektek vannak ilyen ismerőseitek?

2020. aug. 2. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek a rokonaim nagy része, de nem érdekel, alapból befelé forduló vagyok: jó ez így.
2020. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, megszoktam. Ha van 2-3 ember, akinek eszébe jut, az már jó; ne azért köszöntsenek fel, mert kiírja a facebook.
2020. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

En szivesem kihagynàm ezekete a kényszeres köszöntgetèseket. Mert attol hogy tavol vagyunk egymastol es 5 10 évente ha talalkozunk még muszajillik ez a köszöntgetes. Meg azok viszonzasa.


Söt. Tovabbmegyek.

Jo lenne a facre is olyan funkcio, hogy nemcsak automatikusan figyeli a szülinapokat, hanem automatikusan köszöntget is a nevemben es megusznék egy rakàs kenyszeres formularitàst!

2020. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnak nem nevezem azt, akivel ilyen távol állunk egymástól, az max egy ismerős.

De egyébként nem gondolok semmit, max azt, hogy alapvető udvariassági formákat követ. Attól még, hogy rokon, senkinek sem kutyakötelessége szoros kapcsolatban lennie a másikkal, és nem, ez nem bunkóság. Az ellenben az lenne, ha menne a kötelező pofavizit, játszanák az agyukat, aztán meg jól kibeszélnek vagy épp a hátuk közepére se kívánnak.

2020. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak ilyen ismerősei/rokonai. Nem foglalkozom velük, ott vannak, nem zavar. Én nem tartom észben a születésnapokat, névnapokat, csak a szűk családban.
2020. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimen kívül csak ilyen rokonaim vannak. Már leszedtem facebook-ról a születésnapomat is. Szóval nem kell ezen agonizálnom.
2020. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen oké lenne, tartjuk a kapcsolatot, de minimálisan sem vagyun kegymás terhére.
2020. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!