Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha felmondtam, de...

Mit tegyek ha felmondtam, de később nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem?

Figyelt kérdés

Nem bánom, hogy felmondtam mert, utolsó tróger vállalkozó volt és azt várta, hogy 500Ft-ért tudjon embereket dolgoztatni. Hogy neki több maradjon.


Én 700-800Ft között voltam, jó pénzt adott a környező településekhez képest de elegem lett.



Aztán ráeszméltem, Budapesten egyesek még mindig nem akarnak fizetni...

Technikusi végzettséggel akartak dolgoztatni nettó 140ért 3 műszakba...


Egy milliárdos cég... beintettem nekik, az alap lett volna a nettó 200.000Ft. 8 órába szerintem.



--------------


Kaptam egy olyan ajánlatott, hogy 8 órába minimálbérért fuvarozás ez vagy 10-20.000Ft-al kevesebb bér amit kaptam anno a maszeknál.


Beadtam még máshova a jentkezésem de sokszor már elegem van.


2020. okt. 24. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés? Annyiért foglalkoztatnak, amennyit nekik megérsz
2020. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyóban a tartalék pénzed, akkor elvállalsz egy kevésbé jól fizető állást addig, ameddig nem találsz egy jobban fizetőt. Ezt általában így szokták csinálni. :)
2020. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha gyereked, vagy te éhes leszel, örömmel elvállalod a felsorolt munkák bármelyikét.
2020. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha úgy mondasz fel, hogy nincs meg az új helyed az ebben a helyzetben nagy baromság. Mondjuk mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja.
2020. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van tartalékom, nem telefonokra, cigire verem el.
2020. okt. 24. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!