Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem úgy viselkednek veled,...

Ha nem úgy viselkednek veled, ahogy megèrdemled, akkor elhalványulhat a tisztelet feléjük?

Figyelt kérdés

Pl:

Èn Senior Manager vagyok.Rajtam kìvül van mèg egy a cégnél. Engem minden buliból kihagynak, pedig mindenkivel szépen beszèlek, a dolgozókat igyekszem megtartani, értèkelni a munkájukat.Inkább mindig másra gondolnak, ha programoznak, vagy komoly tèmákról van szó. Most akkor hogy tekintsek rájuk? Én magasabb beosztásban vagyok, nekem jár a tisztelet. Mindig a másik személyt kérik fel, ő sokkal értelmesebb szerintük. 39/N


2020. szept. 14. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

F@pi@a vagy azért.


Bár nem lehet egyszerű dolgod, de akkor is.

2020. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"nekem jár a tisztelet"


Na kislány, itt van a probléma. A tisztelet nem jár, ki kell érdemelni.

2020. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én magasabb beosztásban vagyok, nekem jár a tisztelet."

"Engem minden buliból kihagynak" Vajon miért :D

2020. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma már ez a téma nem érdekel engem. Kapcsolatok, ismeretségek mennek-jönnek. (F38)
2020. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire föl jár a tisztelet?
2020. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgozóid is pontosan így gondolják, amit a kérdésben leírtál...
2020. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért jár? Ki vagy te? Mindig is utáltam amikor kis noname-k azt hiszik, hogy azért, mert ezzel- azzal a vezetői szék közelébe jutottak, elkezdenek fölényeskedni, és jóindulatú kedvességnek, kegynek hisznek mindent, ami amúgy a minimum elvárható dolog lenne tőlük a munkavállalók felé. Hiába, ha a lósz@rt szekéren viszik rögtön trágyának hívatja magát...
2020. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!