Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetne munkahelyen...

Hogy lehetne munkahelyen magázódó úri dámákat betörni, akik juszt se hajlandóak a kollégáikkal tegeződni?

Figyelt kérdés
Nyilván azért nem tegeződnek ezek a dámák, mert többre tartják önmagukat másoknál, és lenézik a kollégáikat. De a munkahelyen mindenki egyenrangú. És ezt nyelvileg is jelezni kell.

2020. okt. 25. 08:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%

Hát én 18 éve vagyok egy munkahelyen de MINDENKIT mindig magáztam és magázni is fogok. Van aki letegez, nem kérem ki magamnak, de visszafelé ugyanúgy magázom. Ez nyilván leesik az illetőnek és ő is magáz.

Van olyan munkatársam akivel 18 éve együtt vagyok és fel se merül a tegeződés. munkahely nem kocsma ez.

2020. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
39%
#2 lehet, hogy munkahely és nem kocsma, de nem is 1910 hanem 2020 😋
2020. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Én 29 éves vagyok de nekem mindig is furcsa volt mindenkit letegezni. Persze a velem egykorúakkal természetes, hogy tegezzük egymást de voltak 60+os kollégáim is akikkel szintén, mert hogy ott az a szokás és nekem ezt nehéz volt megszoknom. Egyszerűen tiszteletlennek érzem.
2020. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

JÓ hát kinek a pap, kinek a paplan, én már így élem le az életem.

Én nem bizalmaskodok senkivel. 3 lépés.

2020. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 vantel ***** válasza:
43%

Hanyatló nyugat perverziója a mindenkit tegezünk.

Bizonyos kapcsolat kialakulása után jöhet a tegeződés.

Néhány generációval ezelött gyermekek a szüleiket és a házastársak is magázódtak!

Jövő generációja vajon hogyan változik ,ha már manapság mindenki tegeződik? Mi a következő fokozat?

2020. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
35%
5-ös vagyok.Első bocs!!!! A másodiknak szántam !!!!
2020. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

Hát én addig nem tegezek egy munkahelyen senkit míg fegyvert nem nyomnak a halántékomhoz.

Mert egy munkahely és nem haveri kör. Eleve szólni se szólok senkihez max ha nagyon muszáj és azt is csak munkaügyben. Nincs pletyi nincs mit főztél tegnap nincs hogy telt a hétvége semmi sincs.

2020. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Jó sivár életed lehet, kilences. Munkahely: kőbánya.
2020. okt. 25. 08:58
 9/43 anonim ***** válasza:
98%

"Munkahely: kőbánya."


Helyette egy távközlési multi könyvelési és számfejtési osztálya.

Tudod, a hajdani "matáv"

itt vagyok 18 éve.

2020. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Hivatali hangulat, brrr.... csak hivatalosan mindent! Semmi emberi megnyilvánulás!!! Mi nem emberek vagyunk, hanem fogaskerekek a gépezetben. A fogaskerék dolgozik szorgalmasan, de nincsenek emberi kérdései, emberi válaszai, emberi gesztusai.
2020. okt. 25. 09:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!