Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetne munkahelyen...

Hogy lehetne munkahelyen magázódó úri dámákat betörni, akik juszt se hajlandóak a kollégáikkal tegeződni?

Figyelt kérdés
Nyilván azért nem tegeződnek ezek a dámák, mert többre tartják önmagukat másoknál, és lenézik a kollégáikat. De a munkahelyen mindenki egyenrangú. És ezt nyelvileg is jelezni kell.

2020. okt. 25. 08:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek magán dolgokról pofázni munkahelyen. De páran azt hiszik kifejezetten ezért járnak dolgozni és nem haladnak a munkával.
2020. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mi nem emberek vagyunk, hanem fogaskerekek a gépezetben."


ez így van. Miért talán másképpen van? egy sokezres multi sokezredik dolgozója vagyok. pillanat alatt lecserélnek ha kell. itt nincs szarozás másnapra 20 másik ül a helyembe, semmit se számít hogy 18 éve itt vagyok. friss diplomások ezrei adják be a pályázatot a céghez hónapról hónapra.

ezek a realitások.

2020. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
92%

Az mennyire sivár, hogy ezen hisztizel a gyakorin?

Mindenki azt tegez és magáz, akit akar, ennyire egyszerű.

2020. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Borzasztó lehet ebben a tudatban élni. Így érdemes végigélni egy életet? Mit tud az ilyen ember felmutatni az élete végén? 40 évig fogaskerék voltam egy gépezetben. Nagy eredmény. Nagy élet.
2020. okt. 25. 09:08
 15/43 anonim ***** válasza:
90%
Itt pont te tartod magad többre mindenkinél.
2020. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Letegezheted, de csak bebizonyítod, hogy egy paraszt vagy, aki nem ismeri az alapvető illemet és nehezére esik udvariasan fogalmazni.

Ők meg ezen túl sem fognak veled tegeződni, viszont jogos lesz, ha lenéznek.

2020. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
54%

"Mit tud az ilyen ember felmutatni az élete végén?"


Amit az emberek 99,9 %-a pont ugyanazt. Van aki még ennyit se tud felmutatni, ld cigányok hajléktalan szarok börtönben ülők stb.

2020. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező szerintem itt nem az állítólagos madame-okkal van a gond, hanem veled. Te vagy egy beképzelt csitri tuskó.
2020. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg az a baja hogy hiszonévesk nem merik letegezni mert nekik öreg a kerdezö
2020. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a mentorom a legkevesebb munkatársam, bizalmas is a kapcsolatunk, még magánéleti dolgokat is megosztunk és magázódunk.


Akik meg lenézik egymást, azok tegeződnek. Nem ezen múlik.


Mindenki egyenlő a magázódásban is. A csendőr pertu az, ami nem egyenlő.


A magázódás viszont remek eszköz arra, hogy kölcsönösen megtartsuk a kellő távolságot és ne kelljen egymás életében vájkálni.

2020. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!