Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök elvárja, hogy alázatos...

A főnök elvárja, hogy alázatos hangnemben beszéljek, másképp felvesz, besértődik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha a szokásos hangnememben beszélek (teszem fel magabiztos) az nem tetszik neki. Viszont nem tudok megalázkodó hangnemben beszélni.


Szerintetek beteg az illető? Hagyjam ott a fenébe?


2020. okt. 26. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

En egyszer lattam egy ilyen feliratott:


"XY asszonynak koszonni illik, ezert kotelezo!" :)))


Ugyan ezen a helyen a tulaj (csaladi vallalkozas) lehivta az egesz csaladot az udvarra, sorba allitotta oket es sorra pofozta mindet :D

2020. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amit te magabiztosnak vélsz az egyszerüen elfogadhatatlan, eröszakos kioktatás? Esetleg alaphangon is kiabálás?
2020. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Nem, szerintem nem. Csak észrevenném, nem?

2020. okt. 26. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A magabiztos nem egyenlő az agresszív, hangos, pökhendivel. Az alázatos sem egyenlő a nyugodt, higgadt, tisztelettudóval.
2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Ez az, a magabiztos, nyugodt, hangnemem nem tetszik neki.


Amikor stresszes vagyok és vékony hangon beszélek azt szereti. Amikor nyugodt vagyok azt nem, mert azt hiszi nincs elég munkám és vagy lustálkodom.

2020. okt. 26. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy főnöknek nem való, hülye pöts. Meghajolni esetleg nem kéne, mikor megjelenik, esetleg pukedlizni? Kretén. Ne foglalkozz vele, vagy keress más munkahelyet.
2020. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!