Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerettek munkába járni?

Szerettek munkába járni?

Figyelt kérdés
Tehát szeretitek a munkátokat, szerettek benne dolgozni? Ha egy embernek rossz a munkahelye, az úgy tényleg nem élet? Mintha sokkal gyorsabban telne az értékes szabadidő a rossz munka előtt?

2020. okt. 28. 03:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerettem.

Jó volt mert azt csinálhattam amit azt hittem hogy tényleg akarok,régóta azt akartam csinálni, volt lehetőségem ki próbálni, örülök neki, de sajnos többször túl akart hajszolni a főnök ezért abba hagytam,de tudtam volna tov is csinálni.


Ha rossz akkor váltani kell amint tudsz.


Amikor azt dolgozhattam amit akartam nag gy el telt az az idő,nagyon gyorsan el telt a nyár fel sem tudom fogni.

2020. okt. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
A szeretni túlzás, de jobb kedvvel megyek melozni mint az itt panaszkodok 90%-a.
2020. okt. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeretem. De sajnos nagyon rossz a helyzet a cégnél (turizmus), így nem biztos, hogy itt tudok maradni.
2020. okt. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Én nagyon szeretem, mert rengeteg emberrel beszélek, és mindig jól szórakozunk az idiótákon, meg azokon, akik lehetetlen kérnek, és még nekik áll feljebb, ha nem teljesítjük. Itt kiélem magam, a közeg is szuper.
2020. okt. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Első munkahelyem szerettem az elején, de később már nagyon elkeseredett voltam a kevés fizu miatt és azt vettem észre minden reggel bosszús vagyok így váltottam.


A következő munka a komfortzonammon teljesen kívül esett de gondoltam kipróbálom (külföld, vendéglátás) a fizu ott jó volt de a munka... Minden nap szenvedés volt és nem azért mert szar volt a hely hanem mert a munka nem jött be és tényleg sírás kerülgetett mikor mennem kellett dolgozni.


A jelenlegi azt hiszem most jó. Nem azt mondom hogy imádom de jó:)

2020. okt. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de nincs más.
2020. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Amit szerettem volna csinálni és amihez értek, nem csinálhattam. Mindig olyan melóim voltak, amiben éreztem, hogy nem vagyok a helyemen. Váltani meg nem lehet, mert speciális a végzettségem, pont oda anno nem kellettem, ma már nem mennék, mert embertelenül túlterhelt, más értékelhető munkához meg a végzettségem nem jó. Tehát tovább kell tanulni.
2020. okt. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eleve utálok dolgozni.


Monoton rutin, utazás, emberek, egész nap bent kell lenni és azt csinálni, amit mások mondanak.


Az iskolát se szeretik a legtöbben, a munka pedig sok szempontból rosszabb. Nyilván nem szeretek dolgozni.


Napi 4-6 óra még elmenne.



Egyébként a jelenlegi munkahelyem borzalmasan rossz!!!

Eleve szakmailag nem ad semmi fejlődést és a cv-ben se néz ki jól.

Felvettek, majd utána már ki is derült, hogy jaaah, amúgy nem teljesen arról van szó, mint amit hittem. Aztán a cég töketlensége és a COVID együttesen betett. Szakmailag még akkor is zsákutca lett volna, ha nem tesz be ez a két dolog, de így meg pláne. Lényegében más szakmákba tartozó melókat kell csinálnom, meg irodai adminisztrálást. Persze a "más szakmák" is olyan, hogy semminek nincs gazdája, mindenki 'mindenes', de a kellő szinten senki nem ért semmihez. Így egy stresszes káoszhalom tetején ülünk és semmi sincs kellően jól elvégezve....

Az első hullám alatt ígértek home office-t, de ezt visszavonták, jelenleg bejárunk, persze napi 2 órát utazom. Tavasszal nem a home office miatt esett a cég hozama, hanem a partnereink gazdasági helyzete miatt. Ha nyáron javult, akkor ez ismét a partnereink miatt történt és nem a bejárás segített hozzá.


Már közel egy év tapasztalatom lenne a szakmámban, de így ugye nincsen.

Igen sok pályázaton vagyok túl, de nem kellek sehova. Amúgy érdekes, mert ahol az álláshirdetés alapján tök megfelelnék, onnan jellemzően nem hívnak fel. Egy-kéthetente jön telefon, vagy email tesztfeladattal, kérdőívvel, egyébbel, de ezek pont olyan helyekről, ahova kevésbé felelek meg, a teszteken ilyenkor sokszor elhasalok, interjún a kérdések felére tudok válaszolni. De amelyik hirdetést szinte rám öntötték, onnan miért nem hívnak?

A cover letterekben, LinkedIn-en, interjún próbálom fényezni a jelenlegi munkahelyemet, de a cégek érzékelik, hogy ez csak annyira ad szakmai tapasztalatot, mintha recepciós lennék. Persze gyakornoki pozival kapcsolatban hallottam már vissza, hogy oda meg túl sok lettem volna. Hát köszi. 😄

2020. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nincs munkám. Elvesztettem a néphiszti miatt.

Pedig nem volt rossz meló, csak unalmas, meg sok volt a hülye vendég, de szerettem valamennyire, tudtam, hogy jobbat soha nem fogok kapni.

2020. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem és aki szereti, az is valószínűleg csak azért, mert a munkán kívül nincs más élete.

Van jó pár dolog az életben, amit szeretek, de ha nap mint nap, minimum 8 órából, a megélhetésért kéne csinálnom, ráadásul még valaki bele is ugat, tudom, hogy a legjobb dolgot is rövid idő alatt megutálnám.

2020. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!