Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi problémák, Ti...

Munkahelyi problémák, Ti mennétek emiatt?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy éve dolgozom egy vidéki megyeszékhelyen, középvezető beosztásban. A közvetlen felettesem Budapesten van, az ottani csapattal, mi is hozzájuk tartozunk.


Kezdetben minden szuper volt, azonban az utóbbi időkben mintha egy másik csapatban játszanék. A budapesti csapatnak minden adott, szuper melók, rengeteg pénz, én akárhogy igyekszem, nem tudok ilyen munkákat szerezni, mivel ezek leosztása mindig BP-n indul.


Állítólag a főnököm elégedett a munkámmal, ez főként akkor nyilvánul meg, ha valami nagyon gyorsan kell vagy ha a a másik csapat munkáját kell tolni.


Belefáradtam abba, hogy nem tudok 1-ről a 2-re haladni, a béremmel se vagyok kibékülve. Ti dolgoznátok ilyen helyen?



2020. okt. 28. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Adnék egy utolsó esélyt a dolognak
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eleinte minden jó volt, én adnék még esélyt. De nem úgy, hogy nem szólok semmit és várom, hogy hátha lesz változás. Beszélj a főnököddel a problémádról és hátha tud segíteni. Ha elégedettek a munkáddal és nem akarják, hogy máshova menj, jó esetben igyekeznek majd megoldást találni.
2020. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélned kellene a főnökkel...
2020. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor elbeszélgetés van a nagyfőnökkel, kérj fizuemelést. 1 éve vagy ott, mit vártál? Éppen abban az időintervallumban vagy, amikor ez a dolog beérik.
2020. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Beszéltem vele ezekről, fizu kapcsán 2021 elejét ígérte, a többiről is volt már szó, és nem igazán akarja tudomásul venni, hogy gondok vannak, rám hagyha, hogy oldjam meg, mert neki ez nem fér bele az idejébe.

2020. okt. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!