Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok, ha azt...

Mit csinálnátok, ha azt tapasztalnátok, hogy az új kollégátok nem húzza le maga után a wc-t?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos, rendes lány, de ezzel a furcsa szokásával egyelőre nem tudok mit kezdeni, és borzasztóan zavar. Kb. három hete dolgozik nálunk, azóta többször előfordult, hogy amikor wc-re mentem, nekem kellett lehúznom az előttem lévő "piszkát". Korábban ilyen nem volt, először véletlennek hittem, de most már egyértelműen össze tudom kötni az új kollégával (ma történetesen közvetlenül utána mentem be, így biztos). A legrosszabb az egészben, hogy pár nappal ezelőtt nagydolga volt, amibe szintén én "futottam bele", hogy kis híján elkezdtem öklendezni, amikor lehúztam a wc-t, és a kefével is sikálnom kellett a nyomokat... Szólni semmiképpen se tudok neki, hiszen mégis hogy mondanám anélkül, hogy ne égjen a feje, ugyanakkor vmilyen módon mégis rá kellene vezetnem. Vagy várjam meg, míg más is észre veszi? Összesen tízen dolgozunk itt, szóval előbb-utóbb majd feltűnik másnak is. Viszont ők is tapintatosak, tehát igaziból abban sem bízhatok, hogy ők szóba hozzák.

Ti mit tennétek?



2020. okt. 31. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyomtass ki valami vicces de elég konkrétan ráutaló üzenetet és tedd ki a WC lehúzóhoz a falra!


Pl: Ha fáj a keze szóljon a recepción, lehúzzák Ön után!:)

2020. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is az jutott eszembe hogy ki kell írni hogy húzza le a vécét.
2020. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 vantel ***** válasza:
30%
Ha tudod mikor megy wc re előzd meg és hagyj ott neki ajándékot.
2020. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%

Én is az első válaszolóval értek egyet. Diszkréten, udavriasan, de nyomatékosan kell rávilágítani az illetőt.


Nálunk a női mosdóba állandóan dugulás volt, sokan lehúzták az intim termékeket a WC-n. A karbantartó kiírta, hogy mindenki rendeltetésszerűen használja a WC-t, különben bezárom és egy bokor lesz kijelölve a hölgyek számára. Ezek után nem hallottunk dugulásról.:)

2020. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Pici a wc-nk, és már van kint egy felirat még a tavaszi covid-járvány idejéből arról, hogy mindenki fertőtlenítse törlőkendővel maga után a deszkát... Bár egyébként nem rossz ötlet. :)
2020. okt. 31. 17:05
 6/25 A kérdező kommentje:
4.: Jézus, ki az, aki betétet húz le a wc-n? ... Bár igaz: nálunk egyszer volt olyan, aki a komplett ebédjét. Természetesen el is dugult utána a wc.
2020. okt. 31. 17:06
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a WC maszatos,

Fogd a kefét aranyos!

Sikáld szépen hófehérre,

Legyél olyan, mint Hófehérke!

2020. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Eléri a lehúzót?
2020. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez tök jó. :D
2020. okt. 31. 17:17
 10/25 A kérdező kommentje:
Mármint, utolsó előtti. Utolsónak: igen. :)
2020. okt. 31. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!