Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Továbblépnél 2 nap után az új...

Továbblépnél 2 nap után az új munkahelyedről ha ezt látnád, tapasztalnád?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni egy nagy ruhaüzletben, 2 napot voltam eddig, és rögtön beállítottak a kasszába mindkét nap. Ezzel nem is lenne gond hogy a kasszában vagyok, csak az a baj hogy a boltot csak nagyjából mutatták meg kb 1 perc alatt, így pontosan nem is tudom mit hol találok, miket árulunk miket nem. Ha nincs vásárló a kasszánál akit ki kell szolgálni, akkor nem tudom mit kell csinálnom, mert ha kérdezek valakit, akkor azt mondja, áh semmit csak várd a vevőket. De ha odajön a főnök akkor ő rám szól, hogy csináljak valamit, ami természetes, én sem szeretnék csak ott állni, de nem tudom mit kell csinálni mert senki nem mutatja meg. Pedig nem az a körömreszelős típus vagyok, nem szeretem ha én nem csinálok semmit és körülöttem mindenki pörög. Ha elkezdek valamit magamtól akkor azt mondják, azt hagyd későbbre nem fontos, stb. Nem segítenek. Ha gondban vagyok a kasszánál akkor kb 5. hívásra odavonszolja magát valaki fejeket vágva, kb hogy "na mondjad mi van". Esti zárásnál hallottam ahogy a főnök egy másik alkalmazottat leordított amiért valami cipőspolcot nem jól pakolt meg, ő 3 hónapja van ott.

Elég rosszul érzem magam, de nem tudom eldönteni, hogy még csak túlságosan új minden és jobb lesz, vagy ha már az elején nem segítenek akkor nem is számíthatok többre. Tudom nem tudjátok megjósolni, de kíváncsi vagyok 1-2 véleményre.

Köszi előre is.



2016. okt. 7. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és amikor magyaráznak valamit akkor is csak gyorsan elhadarják nagyjából, ha kérdezgetek akkor vágják a fejeket, vagy rávágják hogy nem fontos, pedig fontos mert 2 perc múlva pont az miatt nem tudok kiszolgálni például. Na befejezem :)
2016. okt. 7. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem változna a helyzet, mindenképp
2016. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek mondd el hogy nem képeznek mi alaposan nem tudd mi a napirend . Ezért ha ö okoskodik vagy más elkezd balhézni akkor leállítod és kéred a a járandóságod . Ellenkező pozitív viselkedés esetén maradj ott . Kínai holmis üzlet ?
2016. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sport ruházati és cipő üzlet.

Köszi a válaszokat, persze ha jön még szívesen olvasom.

2016. okt. 7. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet. Beszélj a főnökkel. Ő rá fog szólni a kollégákra, hogy többet segítsenek. Ha nem ezt teszi, akkor egy f...
2016. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a főnöködet kérdezd, hogy mit vár el, hogy pl ha épp nincs vevő miket kell tenned? átnézegesd-e a termékeket? Ami nincs úgy a helyén elrendezgetheted pl, ilyeneket szoktak.

Bár ha pl a kasszában vagy adott napon, akkor onnan nagyon nem tudsz és nem is kell elmászkálnod, csak ha az eladótérben vagy elvileg.


Valószínűleg tényleg nem kell semmit sem csinálnod olyankor, csak várnod a vevőket amúgy.

"De ha odajön a főnök akkor ő rám szól, hogy csináljak valamit, ami természetes" - :D emiatt viszont nyugodtan kérdezz rá a fenti részben írtakra pl. Ha nem ad konkrét választ, akkor kifogtál egy deviánsat.

2016. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Tutira otthagynám. Inkább éhen döglök értelmes emberek között...
2016. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felmondtam, mert ma beadtam az önéletrajzom egy másik helyre és felvettek, szóval gondoltam mit veszíthetek. A főnök nagyon rendes volt, felajánlotta hogy beszél a többiekkel és próbáljuk meg, de mondtam hogy köszönöm a lehetőséget. Szóval legalább jól váltunk el. Köszi szépen hogy kifejtettétek a véleményeteket :)
2016. okt. 8. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább az utódod irányába készségesebbek lesznek.
2016. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!