Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ennek a jelentősége?

Mi ennek a jelentősége?

Figyelt kérdés
Egyik ismimmel beszélgettem, aki azzal hozakodott elő, hogy annyiszor kiàlltam már magamért. Nem egyszer, nem kétszer. Aztàn ez az ismim valakinek pozitìvan állìtott be, valakinek negatìvan utána. Mindegy, nem ez a lényeg. Arra vagyok kìvàncsi, hogy mi értelme mindig harcolni, ha nem egy értéket képviselünk? Nincs összetartás az emberek között, az emberekben nincs erő, hogy a saját céljaikért megküzdjenek. Mi értelme az egésznek, ha gyakran a vezetők se làtjàk azt, hogy a dolgozók milyen értékeket kèpviselnek, mire van szükségük?
2020. nov. 1. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából mi a kérdés? Nincs összetartás? Kinek kivel és miért kellene összetartani? Pl. én nem tudok összetartani az itteni többséggel amikor jönnek ezzel a minden főnök hülye, amiért nem a gyerekeinek tekinti a beosztottjait pl.
2020. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!