Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha rosszul érzem...

Normális, ha rosszul érzem magam mert lenéznek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Egy kutatócsoportban dolgozom, ahol az Msc diploma is csak a "futottak még" kategória a doktorinál kezdődik az ember...Én adminisztratív/pályázatkezelői/pénzügyi területen dolgozom ott (és erről a területről is van Msc-végzettségem). Saját irodát ígértek, de végül csak egy sarkot kaptam egy laborban, és a legócskább asztali gépet, pedig én ülök a legtöbbet a gép előtt és nekem van a legtöbb papírom is. A kutatóknak akik egész nap a laborban vannak vagy be se járnak, saját irodájuk van és nem win 97-el szívnak (ja és nekik engedik a home office-t nekem meg ott kellett ülnöm még a legnagyobb tavaszi lezárások alatt is minden nap, pedig simán tudnám a munkám jelentős részét otthonról végezni). Mindenki a főnökömnek képzeli magát, nem hívtak el ebédelni magukkal, se sehová, utasítgatnak, flegmáznak. Ha netán a laborasszisztens szabin van (neki "csak" Bsc-je van de legalább szakmához kapcsolódik, szóval ő is belém törli a lábát) még az ő dolgait is rám sózzák (mondván mutassa meg mit kell csinálni), pedig egyáltalán nincs ilyen jellegű végzettségem. Ha nincs elég takarítónő evidens,hogy nekem kell felmosni, WC-t pucolni mert ők "A" én meg csak "Manyika" vagyok...A főnök meg adja alájuk a lovat és kb röhög az egészen. Most ez tényleg nem normális vagy én vagyok túl érzékeny?

2020. nov. 2. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal többet érsz ennél! Ne alázd magad tovább ilyen neveletlen, sznob marhák között!

Én ugyan más területen diplomáztam, de pl. én azért nem mentem tovább az egyetememen doktorira, mert ugyanilyen volt a társaság összetétele, és nem tudtam volna kikerülni őket. Mentsen tőlük a Jóisten... :D

2020. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helydben lelépnék, de még előtte kikérném ezt a bánásmódot mindenkitől és elküldeném őket melegebb éghajlatra.


Fogadni mernék, hogy olyan életképtelen a sok fokozata mellett mindegyik, hogy egy csapot nem tud otthon megszerelni.

2021. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, voltam hasonló szituban. Lépj le. Ha tudnák az emberek mi folyik tudományos körökben...Az összes pszichopata elmebeteget összehordja ott a szél. És közben tényleg, inkompetens életképtelen beképzelt baromarcok. Mondom ezt úgy, hogy én is diplomás vagyok (mielőtt bárki irigykedéssel vádolna, és persze tisztelet a kivételnek).
2021. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!