Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik mezőgazdaságban dolgoznak...

Akik mezőgazdaságban dolgoznak heti 7nap reggeltől estig valamint néha éjjel is azok hogy bírják?

Figyelt kérdés
Meglehet szokni vagy minden nap egy szenvedés?

2020. nov. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Meg lehet szokni, érdemes is, mert normális életrendje is van: a Nappal kel, azzal fekszik, és termelése révén értékelhető valami jön létre.

Érdemes normálisan élni ;)

2020. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre születni kell. Aki ezt önszántából vállalja, az genetikusan erre van kódolva és nem szenvedésként fogja fel.

Hogy éjszaka mit lehet csinálni a mezőgazdaságban azt nem tudom, ez inkább az állattartókra vonatkozik (betegség, szülés, vágás, stb)

2020. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es: vagy amikor azt időjárás szorításában éjjel-nappal szántasz és vetsz, hogy időben bekerüljön a maga a földbe, és az eső által felázott talajt elkerüljük, mert a gép elsüllyed benne.
2020. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Értem és köszönöm!

Mint írtam, nem vagyok jártas a földművelésben, de az összes tiszteletem azoké, akik erre képesek.

2020. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy hogy nem kell egesz evben heti hét napot csinalni.

Van par zsúfoltabb hét, foleg tavasszal es osszel, télen meg lablogatas tobbnyire. Persze ha akarsz, akkor is kapsz tennivalot.

2020. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munka.

Ha traktoros, akkor ezek az időszakok csak hetekre korlátozódnak, közben azért vannak lazább időszakok, nem ez megy 365 napon keresztül.

Ha valami normális gép van segge alatt, akkor teljesen jól kezelhető a dolog, elviselhető.

Ha MTZ szintű kotladékban rohad, akkor nyilván nehéz, tönkre is megy egészségi állapottól, genetikától függően pár év alatt.

2020. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az állatokhoz újév napján is fel kell kelni ganajozni, fejni, etetni, itatni...

DE igaz: télen kevesebb a munka, rövidebb is a nap; nyáron sok, de hosszan van világos.

2020. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!