Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan birjátok a szerviz...

Ti hogyan birjátok a szerviz deszket?

Figyelt kérdés

Itt az olyan techsupportra gondolok, ahol az L1 fölött már csak a global app és onsite hardware support illetve a perimeter security és szerver teamekek vannak.


Magyarul amihez nem kell fizikai jelenlét, helyismeret vagy valamilyen programozói tudás az a mi feladatunk.


Én napi 20 hívásnál meg nagyjából 10-15 hibajegynél többet ha megszülök se lennék képes megcsinálni. Ezt is elég nehezen bírom. A nyolcadik óra végére elfogyok mint a befőtt.


Azért kérdezem, mert másik ilyen munkahelyem még nem volt és a máshonnan már tapasztalttal érkező munkatársak mesélik hogy ők napi negyven-ötven hívást fogadtak a más projekteken ( időben nem látom hogy jön ki a 8 óra) én meg most nem tom, hogy mi(én) vagyunk ilyen csírák vagy most mi van...



2019. júl. 10. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem az indiaiak szokták csinálni? Rashid beleszól a telefonba, tipikus punjabi akcentussal: "Good day, sir. I'm Andrew, how may I help you today?"
2019. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol állítom, hogy nem vagyok indiai?
2019. júl. 10. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

"napi 20 hívásnál meg nagyjából 10-15 hibajegynél többet ha megszülök se lennék képes megcsinálni. " - anno volt, hogy 83 chat-et fel kellett venni egy nap (a kollégám is valami 73.at, a másik is akörül csinálta). Durva volt.


***


"negyven-ötven hívást fogadtak a más projekteken" Nem mindegy, hogy mit csinálsz egy hívás alatt.


Ha catch and dispatch van vagy csak egy sima jelszó törlős valami külön folyamat nélkül, akkor ott reális, hogy több hívást felveszel, mint, hogy ráémész a gépére és egy hosszab ts-ot lezongorázol. Főleg, ha nagyon számít az ftf.


***


"Ti hogyan birjátok a szerviz deszket?" Nekem semmi bajom vele. halálosan féltem az elejéán, mert azt hittem, hogy majd nem fog menni, de tök jól érzem magam munka közben, tök jó az egész.

2019. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!