Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy élitek meg?

Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen vagyok kb másfél hónapja. Két hét után ott lettem hagyva hogy egyedül csináljam a dolgokat.


És most elrontottam (túl sokat rendeltem egy-ket dologból amiből nem kellett volna) mert így sose fogy el.


Nem lettem lecseszve de azért szóvá tették hogy minek lett ennyi...


Hát mondjuk azért mert fogalmam se volt hogy ez sok lenne ide mert nem ezeket az infókat kaptam az elődömtol és miután O már nem volt ott nem tudtam kitől kérdezni se..


Eléggé megviselt és nagyon szarul érzem magam. Minden bajom van. Ti mit csináltok ilyen szitukban? Borzasztóan magamra tudom venni és mindjárt az jut eszembe na hátam mögött biztos megy a kibeszélés.. meg a minősítés. Nem is akarok bemenni dolgozni se mert szarul érint az egész.


2020. nov. 4. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mondod meg nekik, amit ide leírtál? Hogy nem kaptál pontos infókat az elődödtől! Védd meg magad, mindjárt jobban fogod magad érezni a bőrödben.
2020. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi. A hátad mögött csak azt beszélik ki, hogy ki-ki milyen pózban dugna meg téged.
2020. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló helyzetben vagyok én is. Nem lettem rendesen betanítva s sokat hibázok. Én most is ott tartok, hogy inkább felmondok, mert nincs is ki betanítsom meg az elején se akkor minek. De neked még nem gáz...
2020. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem a te hibád hogy sokat rendeltél, nem tudhattad, nekik kellett volna elmondani mennyi kell.
2020. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első: elmondtam nekik de ugyanúgy zavar a dolog
2020. nov. 4. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mekkora a cég, de ők számolnak az ilyenekkel. Nem ettől fognak csődbe menni. Ha nem lett lecseszve akkor nincs nagy baj. A többi kollégát meg szerintem ez nem érdekli mivel nem az ő problémájuk. Szerintem nem fognak ezért kibeszéli.

A másik talán még fontosabb dolog hogy nem szabad az első akadájnál megfutamodni. Holnap menj be ugyanúgy dolgozni mint eddig, nem kell senkinek látni hogy téged ez rosszul érintett. Tanulj belőle, mást nem tehetsz.

2020. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
6-osnál a pont. Innét szép a győzelem! Hidd el, nagyon is boldoggá tud tenni, amikor egyedül, segítség nélkül oldasz meg dolgokat. Márpedig egyre több ilyen lesz, meglásd.
2020. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért nincs kitől tanácsot kérned?

Kérdezd meg a legközelebbi főnöködet, kérdezd meg a raktárost, hogy miből mennyit szoktak rendelni. Találd föl magad a helyzetekben.

Mivel csak szóvá tették (és nem adtak fegyelmit), akkor ne idegeskedj, mert biztosan megoldja az, aki szóvá tette. Máskor, ha bizonytalan vagy, fordulj hozzá tanácsért, de azzal vezesd be, hogy szerinted ennyit kellene rendelni (vagy netén ezt vagy így kellene csinálni) és kérd ki a véleményét. Fontos, nagyon fontos, hogy a magad véleményével kezdjed! Lássák, hogy gondolkozol és nem a sült galambot várod más szájából!

Ismétlem: ne izgulj miatta.

2020. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Meg tudom érteni a helyzeted de szerintem ne ostorozd magad. Én is kerültem hasonló szituba. Rossz info miatt több ezer eurós kárt okoztam a cégnek , de mivel valóban rossz infót kaptam így nem is hibáztattak. Eleinte persze rosszul éreztem magam de rájöttem, hogy nincs értelme az onostorozasnak. Tévedni emberi dolog és csak az nem hibázhat aki nem dolgozik
2020. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!