Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan szeret dolgozni?

Ki hogyan szeret dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyedül vagy párban.

2020. nov. 5. 06:15
A kérdező szavazást indított:
Párban egymásra utalva.
Önállóan, nem szeretem, ha van mellettem valaki.
56 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Főleg sehogy, de azt önállóan.
2020. nov. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez leginkább attól függ, hogy mit...
2020. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Minek írogatsz ide kérdéseket, ez a weboldal egy hulladék.

Ok nélkül törölnek kérdéseket, pedig ha 20 ember megnézi már sokat mondtam.

2020. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Értelmetlen kérdés, akkor kell párban dolgozni, ha kétemberes munka, egyedül nem tudod megcsinálni. Akkor meg mindegy, hogy szereted-e.
2020. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
#3: Az ugye megvan, hogy te is ide írogattál? :-D
2020. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül... általában az olyan munkát is, amitbpárban kéne
2020. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kollégáktól is nagyban függ, akikkel dolgoznom kell.
2020. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. xd



Amúgy önállóan, ha lehet.

2020. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel, önállóan.


Saját magam tudom beosztani az energiáimat.

Egy személyben, tetszés szerint választhatom meg és használhatom a rendelkezésemre álló technikai hátteret.

Nem csörög non-stop a telefon, - amivel folyamatosan megzavarnak az érdemi munkám elvégzésében.

Nem liheg senki okkal, ok nélkül a nyakamban.

Nem tart fel senki oktalan, szükségtelen locsogással.

Nem kell szarakodnom a maszk körüli herce-hurcával sem, - le szoktam mindent fertőtleníteni addigra, amikorra várható az első kolléga beérkezése reggel.


Hátrányok:

Nem könnyű közel annyi produktumot teljesíteni egyedül, mint amennyit nap közben, többen teljesítenek.

A felszaporodott, hirtelen feltornyosuló munka képes arra, hogy a megszokott ritmust felborítsa, akár milyen képességekkel bír is az éjszakai műszakban dolgozó ember.

Ha egyedül van az ember, akkor idővel elkezd hangosan gondolkodni, - mormolja magában, amit készül tenni.

Ha egyedül van az ember, akkor fenn áll a kockázata, hogy egészségügyi probléma esetén csak reggel szembesülnek a kollégák egy szélsőséges rosszulléttel, elhalálozással, - nincs, aki figyeljen az emberre, hogy rendben van-e.

Erőszakos behatolókkal szemben kiszolgáltatott az egyedül dolgozó ember.

Katasztrófa helyzetben, tűz esetén meglehetősen korlátozottak az egyedül ezek ellen fellépő ember lehetőségei - és vagy van lélekjelenléte a fellépésre, vagy nincs.

2020. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyban függ feladattól. Van amit teljesen egyedül, önállóan szeretek. Alapvetően szeretem ha vannak körülöttem mások akik dolgoznak mert nem vagyok egyedül. Csak ne trécseljenek, mert az erősen zavaró.


Sajnos az irodánk meg az építési irodánk is káosz tud lenni ilyen szempontból. Én dolgoznék, mert haladni kell, közben a kollégák meg ezerrel nyomják a kretént ami nyilván zavaró. Kedvencem a hangosan telefonálós "nem most nem akarok úgy beb..szni mint tegnap" emberek akik véletlenül sem képesek ezt privátban intézni. Másik legjobb mikor hozzánk járnak át kávézni és ott állnak neki dumálni.


Illetve nyilván vannak feladatok, amit jobb ketten, többen. Egyrészt jobban telik az idő, másrészt nem mindegy, hogy 2-en megyünk, egyik nézi, másik írja, és haladunk, míg egyedül ez időt rabló.

2020. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!