Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Év vége? Mit gondoltok?

Év vége? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az egész évem egy katasztrófa volt a vírusnak köszönhetően. Munka nélküli lettem, el kellett költöznöm onnan ahol éltem eddig. Stb.


Most új munkahelyem van de úgy érzem el vagyok fáradva rettenetesen lelkileg. Annyi rossz élmény ért szinte csak az hogy semmi másra nem vágyom csak a karácsonyra hogy ne kelljen menni sehova két hétig.



Ki érzi még ezt? Nektek hogy alakult az év?


2020. nov. 8. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkit megviselt valamilyen formában. Te a jobbak között vagy, van új munkád, szóval ne picsogj szerintem, hanem találd ki mivel tudsz/szoktál feltöltődni és használd arra az ünnepeket.
2020. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szarul, hónapok óta nem látom a fizetésem, nem ér semmilyen inger, csak ez a k.rva laptop előtt ülök egész nap, esténként meg házi dolgozatokat körmölök az egyetemre, amit mivel levelezőn végzek, így hétvégem sincs már ki tudja mi óta.. és akkor még itt ez a vírus is, ami miatt nem lesznek családi összejövetelek karácsonykor, sem pedig szilveszteri programok. Szóval, én már nem is tudom mit várjak, semmit :/
2020. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgoztam az új munkahelyemen, felmondtam, belevágtam egy otthoni projektbe. Szóval átalakulás volt e szempontból, sokat haladtam előre, megtaláltam azt, amit igazán szeretnék csinálni életem végéig is. Szerencsésnek mondható vagyok, mégsem érzem magam annyira boldognak.
2020. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!