Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Iskola befejezése óta mennyi...

Iskola befejezése óta mennyi ideje dolgoztok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy miután befejeztétek a sulit és elkezdtetek dolgozni, mennyi ideje van munkaviszonyotok? Én már 23 éves vagyok és sajnos csak 6 hónapot dolgoztam eddig, úgy hogy 2016 óta keresek, persze eközben 2 évig ültem érettségi miatt suliban, utána is elég nehezen találok munkát. Hiába jelentkezek, keresek élőben, semmi. Tovább képezni magam jelenleg nem tudom, mert ahhoz pénz kellene ugye.

2020. nov. 9. 06:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

22 évesen végeztem, dolgoztam 3 évet aztán teherbe estem, gyes alatt megint, azóta max takarítani tudnék elmenni - amit gyűlölök, szóval azóta is munkanélküli vagyok

33N

2020. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

2002-ben végeztem a sulival, 17 evesen, ra 2 hétre felvettek gyarba.

Azota fel evet voltam munkanelkuli.

Bár igy becsapos au állításom, mert 2006 ota ugyanaz a munkahelyem.

2020. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én technikusit(13.osztály) végeztem 2 éve duális képzés volt, így nagyrészben egy cégnél voltam 9 hónapig. Miután megkaptam a technikusi papírt felvettek teljes állásban 19 évesen. Most 21 éves leszek és még mindig ott dolgozok a szakmában, miközben mérnökinformatikusnak tanulok levelezőn mar szeptembertől.
2020. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A mesterképzés utolsó félévében már dolgoztam. Egyáltalán nem voltam munkanélküli. 5,5 éve dolgozom.
2020. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22 évesen kezdtem el dolgozni, egyetem utolsó évében, 6 év telt el azóta, folyamatos a munkaviszonyom. A suli csúszott, jövőre fogom befejezni. :)
2020. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

2012-ben fejeztem be a középiskolát, 2013 nyarán kezdtem el dolgozni, vagyis egy évig munkanélküli voltam. Azóta is ugyanazon a helyen dolgozom.

30N

2020. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
4 és fél éve. Már a msc képzés alatt is dolgoztam, azóta közel folyamatos a munkaviszonyom, 3 hónap kihagyás volt mindössze.
2020. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!