Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogilag minek minősül munkához...

Jogilag minek minősül munkához szükséges rendelkezések információk szándékos és bizonyítható visszatartása a vezetőség részéről?

Figyelt kérdés

Nálunk már egy ideje vége a faliújságos meg szóbeli átadás útján történő intézkedéseknek, helyette van egy digitális portál, ahova mindenki a saját jelszavával belép és az aktuális üzeneteknél megnézi milyen mindenkire érvényes utasítás rendelkezés beosztás stb van (pl értekezlet).

Sokadik alkalommal fordul elő hogy csak hozzám nem jön üzenet valamiről. MIndenki mástól hallom hogy üzenet jött erről-arról, nekem meg semmi.

A szándékosság kétségtelen és bizonyítható. A főnökség kiküldi a hírlevelet (send to all-egy kattintással) elvileg. Teljesen automatikus.

Nekik külön macera beállítani azt hogy send to all, de X embernek mégse menjen ki. Tehát a főnökség bizonyíthatóan időt és energiát fordít arra hogy tőlem információkat visszatartson.

A szándékuk is tiszta: fogást akarnak rajtam találni. Ha X dologról nem tudok azt nem is végzem el (pl értekezleti jelenlét) és máris kiváló alap egy fegyelmihez, a fegyelmi kiváló alap egy későbbi kirúgáshoz. Azt meg utólag a jóisten se bizonyítja hogy a hírlevél kiment vagy nem ment ki nekem.


Mit tennétek ebben a szituban?

Egyáltalán munkajogi szempontból ez az egész micsoda?


2020. nov. 10. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudsz te ennél jobbat, ez még a szokásos agymenéseidnél is gyengébb lesz.

Pont, hogy te vagy nyerő helyzetben. Van egy online rendszer, amiben egyértelműen nyomonkövethető, hogy nem kaptál információt valamiről, így nem is támaszthatnak elvárást veled szemben emiatt.

Igyál még egy kávét, mert ezzel alulmúltad a szokásos hülyeségeidet is.

2020. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj oda a főnökséghez és kérdezd meg. Ilyen egyszerű...
2020. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs berögzitve a cimed az "all" mappàba.
2020. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit tennék körbeüzzenném send to All-ban hogy" EZ A CÍMEM kérem figyelembe venni körleveleknél.


I. Felszólítàs "

2020. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Szerintem nincs berögzitve a cimed az "all" mappàba."


semmilyen cím nincs, mert a portálnak saját belső üzenője van, vagyis nem a gmail.com -ra jön a levél, hanem a saját belső üzenőbe, az meg tőlem függetlenül is működik. aki be tud lépni mert aktív user, annak van egy fiókja automatikusan.

2020. nov. 10. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem írod milyen rendszer, attól még lehet, hogy az "all" csoportba nincs felvéve a címed. De tudjuk hogy nem ez a probléma
2020. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj. Vicces az, hogy feltérképezted a cég egész rendszerét... De arra már képtelen voltál, hogy az illetékesnél rákérdezz a dologra.

Valószínűleg teljesen érthető oka van, hogy rád nem kíváncsi senki sem az értekezleteken.

2020. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!