Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire vélnétek ezt a hirtelen...

Mire vélnétek ezt a hirtelen változást?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki mikor idekerültem, elég bunkó volt velem. Nem beszelt velem, beszólt, ha mással beszéltem, direkt került az ebedlőben, stb. El nem tudtam képzelni mi a baja velem, mert nem is ismert. Elkönyveltem magamban hogy ő ilyen, nem foglalkoztam vele, próbáltam másra koncentrálni. Közben az egyik lány elkezdett a főnöknek, meg másoknak mocskolni, hogy nem jól dolgozok, leszólta a munkámat, kibeszélt. Ekkor ez a fiú, akitől a legkevésbé számítottam rá, mellém állt, mondta hogy ne foglalkozzak vele, ez a lány hülye, a munkámmal nincs baj, a főnök is megmondta. Meg mostanában kérdezi hogy vagyok, nem áll föl az asztaltól mikor lemegyek enni, beszélget velem, amit előtte sose csinált. Nem értettem ezt a hirtelen pártfordulást, eddig ki nem állhatott, most meg haverkodik. Ezt miért csinálja? Mire vélnétek ezt a hirtelen pártfordulást?

L/24


2020. nov. 11. 08:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia!:) Én is szoktam ilyent csinálni. Ha hallok egy illetőről valamit, ami negatívum, nem ismerem, de mondhatom, hogy elítélem:( Lehet vele is ez volt, vagy csak amúgysem olyan barátkozó típus. Az is meglehet, hogy megtetszettél neki, vagy csak hallott valakitől valamit rólad, ami alapján megváltozott a hozzáállása:)
2020. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Őszintén semmire se. Nem érdekelne. Aki egyszer már ilyen tetű volt velem, én azzal befejezem, nekem utána ne jöjjön mosolyogni meg s*gget nyalni. A helyedben én egyikkel se foglalkoznék, hülye munkahely, hülye munkatársakkal. Végezd inkább a munkádat és ne is foglalkozz egyikkel sem.

Amúgy nem értem, hogy tudja valaki leszólni a munkádat, ha egyszer azt megcsináltad rendesen. Menj oda a főnökhöz és mutasd meg neki, hogy rendben elvégzed mindig amit kell, az a hülye p*csa meg hagy ugasson.

2020. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A főnök tudja hogy rendesen megcsináltam, hisz ő mindig leellenőriz, és szól ha nem jó valami, de azt a visszajelzést kaptam, hogy meg van elégedve a munkámmal. Grafikus vagyok egyébként, meg ez a másik lány is. Ő viszont mindig leszólja a munkámat, hogy milyen ronda, ezt mondogatja másoknak meg a főnöknek is próbálta, de leállította.
2020. nov. 11. 08:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak korrektül akart eljárni egy igazságtalan helyzetben. Van olyan embertípus, aki nem túl társaságkedvelő, de a megszorultakkal kedvessé válik. Megköszönném a gesztust, de ezenkívül nem következtetnék semmire.
2020. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Eddig sem utált, hanem azt se tudta ki vagy. Bemutatkoztál egyáltalán neki?
2020. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy bemutatkoztam, egy irodában dolgozunk.
2020. nov. 11. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, elöszöt inkább óvatos akart lenni, különben sokszor elöfordul, hogy valaki csak barátságos, a másik meg félreérti vagy tapadni kezd rá.

Idöközben fel tudott mérni, milyen vagy, most kezd kicsit nyitni feléd.

2020. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem pálfordulás. Ő ilyen, nem az a barátkozós típus, aki rögtön odamegy másokhoz. De ettől még korrekt.

Biztos idő kellett neki, hogy megszokjon, megismerjen téged.

De ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy kiáll másokért vagy sem.

2020. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Pártfordulás:D Az a parlamentbe kéne úgy cakli pakli.
2020. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha valaki feláll az asztaltól és elmegy, mindig pont akkor mikor te leülsz, elég feltnő. Nem vagyok büdös, se leprás, elég rosszul esett. Ez nem óvatosság szerintem...
2020. nov. 11. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!