Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire vélnétek ezt a hirtelen...

Mire vélnétek ezt a hirtelen változást?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki mikor idekerültem, elég bunkó volt velem. Nem beszelt velem, beszólt, ha mással beszéltem, direkt került az ebedlőben, stb. El nem tudtam képzelni mi a baja velem, mert nem is ismert. Elkönyveltem magamban hogy ő ilyen, nem foglalkoztam vele, próbáltam másra koncentrálni. Közben az egyik lány elkezdett a főnöknek, meg másoknak mocskolni, hogy nem jól dolgozok, leszólta a munkámat, kibeszélt. Ekkor ez a fiú, akitől a legkevésbé számítottam rá, mellém állt, mondta hogy ne foglalkozzak vele, ez a lány hülye, a munkámmal nincs baj, a főnök is megmondta. Meg mostanában kérdezi hogy vagyok, nem áll föl az asztaltól mikor lemegyek enni, beszélget velem, amit előtte sose csinált. Nem értettem ezt a hirtelen pártfordulást, eddig ki nem állhatott, most meg haverkodik. Ezt miért csinálja? Mire vélnétek ezt a hirtelen pártfordulást?

L/24


2020. nov. 11. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan helyére vettek fel, akit nagyon szeretett?

Vagy te kaptad meg az ő pozícióját?

2020. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az ex barátnője dolgozott itt előttem. De vele már azelőtt szakítottak, hogy a lányt elküldték. A többiek mondták.
2020. nov. 11. 11:30
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak ki akar kormolni, ha érted miregondolok.🙊
2020. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebbi pártfordulás 20204ben lesz, ha leváltják a Fideszt 😂
2020. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!