Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon miről beszélhettek?

Vajon miről beszélhettek?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen jött a tulajdonos, aki francia, és hozott két vendéget magával, de franciául beszéltek, nem értettem őket. Én vagyok az új grafikus, és a főnököm bemutatott engem neki. Aztán ő ki is ment. Bent maradt a tulaj a vendégekkel, a termékeket mutatta nekik, aztán odajöttek hozzám, és ott fölöttem beszéltek, és néztek rám, meg a munkáimra. Szerintem rólam volt szó, de nem értettem. De mikor ránéztem a tulajra, kedvesen mosolygott, én visszamosolyogtam, aztán az egyik mondott valamit, és mind a hárman nevettek, és akkor rám nézett megint a tulaj miközben nevetett, én meg vissza nevettem, pedig nem értettem min nevetnek. Azóta ez jár az eszembe. Szerintetek miről volt szó? Rajtam nevettek vagy csak úgy?
2020. nov. 11. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
L/24 ez lemaradt.
2020. nov. 11. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Csinos vagy?

Rajtad kívül az összes többi szereplő férfi volt?

Ha igen, akkor valami olyasmit mondhatott az a vendég, hogy "ennek a kolléganőnek nemcsak a munkái szépek, hanem ő maga is".

2020. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A franciák elég sznobok. Szerintem csak arról lehet szó, hogy ahogy észrevették, hogy nem beszéled a nyelvüket elkezdtek "kinézni" a társaságból.
2020. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajtad, de veled kapcsolatosan nevettek nyilván. Nem hiszem, hogy van bármilyen jelentősége, de ha nagyon zavar, megér egy kérdést a főnöktől.
2020. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gyárban dolgozol akkor kizárt amit a 2es írt.Mert ott olyan szinten a munkás csak söpredék. De azt sem hinném, hogy rosszindulatúan nevettek rajtad. Biztos csak valami általános poén lehett.

Ha vmi negatív dolog miatt nevettek volna ki, akkor viszont vérciki lenne, hogy te is mosolyogtál közben rájuk.

2020. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos gyarimelos, ja. Uj grafikuskent :D
2020. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!