Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyomozónak tiltott a tetoválás...

Nyomozónak tiltott a tetoválás? Hogyan viszonyulnak hozzá?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy egy nyomozónak lehet tetoválása? Alkaron vagy felkaron?

2020. nov. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrnek egyenruha alól nem lóghat ki. Vagyis alkar, nyakon nem lehet.
2020. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk láttam már tetovált karú rendőrt. Rövidujjas ingben voltak, nyáron és az egész karja ki volt varrva, látszódott. Ennyit erről.
2020. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl szerencsés, ha egy nyomozó egyedi ismertetőjelet hordoz magán olyan helyen, ahol az jól látható. Egy egyszerű nyomozónak nem kínos, de egy fedésben dolgozó nyomozónál nagyon nem mindegy, hogy szinte bárhogyan is öltözik, felismerhető már 300 terraméterről, - mert "jelölt". A fedésben végrehajtott figyelésnek sarkalatos pontja az is, hogy rejtse a megfigyelőt az egyszerűsége, hétköznapisága, a munkájának sikeressége függ részben attól, hogy sikerül-e elvegyülnie minél jobban a szürke semmiben.
2020. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

En ismerkedtem mar meg szorakozohelyen tetovalt sraccal,aki nyomozo. Felkarjan es bordan volt.(Ott a tancteren huztam fel a polojat. )


A jakuzak is ugy vannak tetovalva,h ne logjon ki a ruha alol.

2020. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Amerikában biztos hogy tiltott, mert valóban könnyen felismerhető vele valaki, amit főleg a bosszút forraló bűnözők miatt érdemes elkerülni.
2020. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tiltott, de nem illik mutogatni.
2020. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a településen mind a 2 rendőr srác agyon van tetoválva, nyáron rövidujjú ingben vannak, mind a 2 karjuk tele..

Már ez sem számít mint régen.

2020. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!