Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig tart ki másnàl...

Mennyi ideig tart ki másnàl 10 ezer Ft? Szoval ha mondjuk most abszolut nem lenne pénzed es kapnál 40 ezret, dec 10-éig kibirnád?

Figyelt kérdés

Szoval most nem szamitva a lakbert rezsit stb költségeket.

Csak olyanokat hogy pl veszel magadnak reggelit, vagy vacsira valót(tegyük fel üres a hütöd), esetleg vmi ruhát ami nagyon kell, vagy busz/taxi amire muszáj, szoval amikre mindenképp költesz per/nap.


Vagy 10.000 Ft elég egy hétre be lehet osztani?

Csak mert eddig nekem soha nem sikerült.



#meddig elég 10 ezer Ft
2020. nov. 12. 05:40
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Oksi rizs krumpli tea akkor.

Megprobàlom

2020. nov. 12. 08:28
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nézz még rá esetleg a konzervekre. Zöldséget/gyümölcsöt csak piacon vegyél és ott is próbálj meg alkudni.


Továbbá valamin változtass, ugyanis hosszútávon ez a minősíthetetlen étkezés megöl téged. Bár nem is értem, hogy hogy jöhet szóba a taxi, ha ételre nincs pénzed.

2020. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Sztm nem is akar a kérdező...

Soha nem reggeliztem ennyi pénzből.

Ilyen gondolkodással esélytelen,most írnám,ne etessétek a trollt.

2020. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ha kevés van, akkor nyilván megpróbálom úgy beosztani. Még ha a rezsit, lakbért, netet, telefont nem is számolom, akkor sem elég.

2 macska kajája, plusz alom, ezt muszáj megvenni.

Aztán még kaja, ez az ami kell a háztartásba... Egy hónapot kitudnék így húzni, hosszútávon semmire nem elég ez a pénz.

2020. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 October15 ***** válasza:
77%
Papa koleszba 13k-ból húztam ki 1 hónapot, a pizza szelet meg a hasfogó nem túl drága.
2020. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
41%
Dec 10??? Az még 1 hónap aranyom :D Ha megnézem, hogy a tescoba 1 hét alatt elmegy 8-10.000 ft, és még a rezsit be se fizettem.... Senki nem marad életben ennyiből. Vagy lead pár kg-t
2020. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
84%
Ha nulla lenne itthon a kaja tartalék, akkor heti 10 ezer nem lenne nekem elég csak ételre, úgy sem, hogy étteremben amúgy soha nem eszek. De megeszek rengeteg gyümölcsöt, sajtot, jobb fajta kenyereket, jobb fajta sonkát, műzlit stb., stb. úgy hogy futok heti legalabb 70, de inkább 100+ km-t, meg túrazok is hétvégente, az így elvesztett kalóriákat pótolni kell.
2020. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
31%
Én azt szoktam hogy hajnalban elmegyek az étteremekhez és a kukákból kihalászom a gyümölcsöket, viszonylag jó állapotban megmaradt ételeket és így kb. 0-ra ki lehet hozni az étel költségeket
2020. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Értem én egyesek hozzáálását a dolgokhoz,de ha tényleg nincs több akkor meg lehet oldani ennyiből is.Átmenetileg nem a "jobbik"dolgokat eszi az ember és akkor kijön ennyi pénzből.Én dolgoztam olyan helyen ahol magamra főztem és alap cuccokból kijóttem még ennél kevesebb pénzből is és megvolt a kalória is mert nem origamizással foglalkoztam...
2020. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
(Megj.:Nem reggelire vettem ennyit hanem egész napra.)
2020. nov. 12. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!