Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig tart ki másnàl...

Mennyi ideig tart ki másnàl 10 ezer Ft? Szoval ha mondjuk most abszolut nem lenne pénzed es kapnál 40 ezret, dec 10-éig kibirnád?

Figyelt kérdés

Szoval most nem szamitva a lakbert rezsit stb költségeket.

Csak olyanokat hogy pl veszel magadnak reggelit, vagy vacsira valót(tegyük fel üres a hütöd), esetleg vmi ruhát ami nagyon kell, vagy busz/taxi amire muszáj, szoval amikre mindenképp költesz per/nap.


Vagy 10.000 Ft elég egy hétre be lehet osztani?

Csak mert eddig nekem soha nem sikerült.



#meddig elég 10 ezer Ft
2020. nov. 12. 05:40
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Taxit vészesetre számitottam csak bele.ha pl munka utàn/elött mennem kellene hivatalos ügyintézni vagy szakrendelés vagy bármi, és hatàridös és nem érnék oda/vagy vissza màsképp, mert ilyenek ugy velem megesnek, föleg, ha nem engednek el.
2020. nov. 12. 11:50
 32/43 anonim ***** válasza:
69%

29:

Nyilván, szigorúan nézve kijön, bár már közelítené a hiányos táplálkozást nálam. De a kérdésre úgy válaszoltam, hogy ha ugyanazt enném, mint eddig. Akkor nagyjából a reggelire lenne elég.

2020. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagy úr a muszáj...:)

Csak ételre költenek, semmi másra , gyalog járnék úgy sokkal olcsóbb.

Sporolok van félre tett pénzem és sokat vásárolok.

2020. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
54%
#33 de ha gyalog jársz, akkor vissza is kell pótolnod az energiamennyiséget, ami a gyaloglással elment.
2020. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
46%
34-es: 1 óra gyaloglás kb 200 kcal, ez kb egy szelet kenyér, ha nem vastagra vágod! SZóval igazán nem különbség!
2020. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak ételre elég. Nem vagyok nagy étkű, egy adag bolognai pl. megvan 1500 forintból és nekem 3 étkezésre is elég, vagy is 3 főétkezés pipa. Reggelire extrudált kenyeret eszem. 1 csomag 300 forint és 4 reggelire elég nekem. Plusz felvágott, zöldség, néha sajt. Szerintem egyben 300 forintból kijön a reggelim. Kávét főzök magamnak, teát szintén. Ha nem tehetem meg, hogy taxizzak (márpedig ennyiből nem tehetem meg), akkor elindulok időben. Kb. ennyi. Simán kihúznám ennyi pénzből december elejéig. Ruhát nem vennék.
2020. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Szakrendelésre időpontot kell kérni.

Ügyek intézése: nagyon sok mindent lehet online.

Tudom,nem ez volt a kérdés.

Megerősíteni tudom az utolsót.

2020. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Jah,és ruha nem fér bele egyáltalán.
2020. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit rugózik mindenki a kalórián ,miért ne lehetne kalóriadús az olcsó kaja?egy zsák krumpli (15kg) 2400ft két liter étolaj kb 800.rögtön lehet zabálni pl a sült krumplit...
2020. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
46%

Albiban lakom egyedül, főzök magamra, mosok, takarítok, mindent amit kell.


40 ezer Ft nekem kajára több, mint 1,5 hónapra elég, de megkockáztatom, hogy akár 2-re is.

Másfél hetente vásárolok be olyan 6-7 ezer Ft körül, max 8. Tehát két bevásárlás közt szinte nulla a napi kaja költésem, mivel otthon eszek, főzök magamra, ahogy írtam. Nincs hambi itt, sült krumpli ott, semmi ilyen. Max 2 hetente eszek egy 600 Ft-os vegaburgert, mivel vega vagyok. Jó, ezt elfelejtettem írni, mivel húst abszolút nem eszek, lehet hogy ezért jövök ki ilyen olcsón havonta a kajával. Ha főzök, akkor 2-3 napra teszem, nekem semmi bajom nincs azzal, ha 3 napig ugyanazt a melegételt eszem. Mások már finnyásabbak, mert kétszer sem akarnak ugyanabba belezabálni. Így jártak. Én úgy jellemezném magam, hogy alacsony költségigényű/vetésű, de egészségesen élő, igényes, sportot űző ember vagyok. 32F

2020. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!