Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az a cég amely nem engedi...

Az a cég amely nem engedi home office-ba embereit annak kicsit sem fontos a dolgozói egészsége?

Figyelt kérdés

Hallgatok egy virológust a rádióban, sok egyéb mellett arról beszélt hogy az a cég, amelynek egy kicsit is fontos a dolgozói egészsége, engedi HO-ba a dolgozóit.

Értelemszerűen ha ez lehetséges (kőműves nyilván nem ez az eset)

Hát mi itt nálunk mind irodaiak vagyunk a munkánkat simán ellátnánk home-ból, el is láttuk márc 15-jún 30 között.

Mégse engednek senkit, de egy napra se.


Következtetés: Akkor ennek a cégnek egy kicsit sem fontos a dolgozói egészsége?

Engedi napi 2 órát bumlizni az embereket a tömegnyomor buszon, csak azért hogy ott benn ugyanazt csinálja amit otthon is tudna?


2020. nov. 12. 09:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
5%

Az egyének mit tesznek napi szinten saját immunrendszerük erősítéséért, egészségük megőrzéséért?


Nem a cég feladata a te egészséged megőrzése, hanem ez mindenkinek a saját felelőssége!

2020. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

"Nem a cég feladata a te egészséged megőrzése, "


De az már a cég feladata lesz ha beteget jelentek és nem megyek, és kapkodhatnak kire osszák a feladatomat. Már most is nem egy ember beteget jelentett, és mekkora görcsölés megy hogy ki mit csináljon.

Na ez meg már a cég dolga.



" ez mindenkinek a saját felelőssége!"


De ha az én felelősségem, akkor ugyebár én is dönthetem el mit kívánok megtenni az ügy érdekében nemde?

Mert az úgy nem korrekt, hogy az én felelősségem, de eszköz az nincs. mert amíg naponta 2 órát bumlizok tömegnyomorban addig felesleges minden szó.

2020. nov. 12. 09:12
 3/34 A kérdező kommentje:

" saját immunrendszerük erősítéséért,"


Ja és PÉNZT ki ad hozzá? Majd tán te? Gyümölcs zöldség vitamin stb?

MIBŐL? A nettó 120-as bérből? Abból nehezen.

2020. nov. 12. 09:13
 4/34 anonim ***** válasza:
6%

Figyelj, ha nem szánsz pénzt az egészségedre, akkor költhtetsz többet gyógyszerre.


Nem a kifogásokat kell keresni.

2020. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

", ha nem szánsz pénzt"


És MIBŐL SZÁNJAK? A 120 nettóból? és akkor levegőt egyek? Vagy fényt?


Matek? Ilyesmi?

2020. nov. 12. 09:16
 6/34 A kérdező kommentje:

" költhtetsz többet gyógyszerre."


egy petákot nem költök arra mert nincs miből.

ha beteg vagyok gyógyszer nélkül húztam ki mindig is. Újra elmondom ha 120 nettó a keret akkor ami nincs az nincs és kész.

2020. nov. 12. 09:17
 7/34 anonim ***** válasza:
16%

Szétnéztél már hogy kb mennyibe kerülnek a vitaminok vagy csak előbb ugatsz, minthogy utána jártál volna a dolgoknak?


Egyet megveszel, ami 2-3 hónapig elég.

2020. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%

Nem értelek. Betegszabi alatt lehetne otthonról dolgozni, de te írod, hogy aki otthon marad, annak az irodában lévők veszik át a munkáját.

Gondolom ezt újra meg a céged, hogy HO alatt mindenki otthon verte, és nem lett kész semmi.

Ahol bevált a HO, ott engedik most is, mert elég sokat tud a cég spórolni.

2020. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

"Egyet megveszel, ami 2-3 hónapig elég."


Kolleganő két pofára tömte ezeket a semmire se jó szarokat, meg saláta meg zöld tea, meg chia mag stb.

Többet van táppénzen mint 10 másik együtt.


"Egyet megveszel, ami 2-3 hónapig elég."


És azt az eyget azt MIBŐL veszem meg? MIBŐL? A 120 nettóból?

2020. nov. 12. 09:24
 10/34 A kérdező kommentje:

"Betegszabi alatt lehetne otthonról dolgozni, "


Te most melyik bolygóról jössz???? Betegszabi alatt TILOS dolgozni ez TOTÁLISAN EVIDENS minden vitán felül áll-hát ha az ember beteg és feladatellátásra képtelen (azért van betegállományban) akkor NEM VÁRHATÓ EL tőle munkavégzés hiszem BETEG!!!

Nem totálisan evidens?


Másik. Ha betegállomány akkor ugyebár a bérem 60%-át kapom.

Tehát akkor te hogy képzeled ezt? Beteg vagyok még dolgozzak is és ráadásul csak 60% bérért?


Hát hogy van ez akkor?

Te melyik bolygótól jöttél?

2020. nov. 12. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!