Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több mūszakban dolgozòk! Jó...

Több mūszakban dolgozòk! Jó ha nincs bent a fõnök? Mennyire cincognak az egerek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Főnök mindig van. Éjszakás műszakban is van pl műszakvezető.
2020. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nagyfõnök... igazgató, üzemvezetõ.
2020. nov. 12. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a gyártósorokon semmit nem érzékelnek a dolgozók abból ha nincs bent a nagyfőnök, sőt még abból sem ha a kisfőnökök hiányoznak, mivel a nagyfőnök szinte soha nem megy le a gyár területre, a kisfőnökök is csak ritkán. Műszakvezetők, sorvezetők, ilyen olyan kisebb vezetők vannak a sorokon akik felügyelik a munkát
2020. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam már több műszakban (nem gyárban, hanem recepción), több helyen is, és ez teljesen a főnöktől függ. Ha normális, akkor inkább jó, hogy ott van, vagy közömbös. Ha egy köcsög állat, akkor inkább ne legyen ott.


De mondjuk én nem olyan vagyok, aki elkummantja a munkát, de a légkör nekem sokat számít.

2020. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
#4 teljesen kiírta belőlem, amit akartam. :)
2020. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én esetemben nem változtat semmit a hozzáállásomon, munkastílusomon, teljesítményemen az, hogy ott van-e a környezetemben a parancsnokom vagy nincs. Éjjel fél háromkor képes vagyok pontosan ugyanannyit letenni az asztalra, mint délelőtt fél tízkor - és ez így van rendjén. Azért adok szívesebben éjjel szolgálatot, mert akkor nem érvényesülnek azok a zavaró tényezők, amelyek nappal. -Telefoncsörgés, szükségtelen, tartalmatlan locsogás, ajtócsapkodás, és a technikát is a belátásom szerint tudom kihasználni, nem köt senki jelenléte. Az energiáimat is jobban be tudom ilyenkor osztani, mert a saját stílusomat tudom minden munkafolyamatban érvényesíteni, - nem kell senkihez, semmilyen tekintetben alkalmazkodnom, csak a követelményrendszert kell teljesítenem. Szükség is van erre, mert reggelre így sem szoktam üde maradni! Tehát nincs "cincogás"! Időm sincs erre, nem hogy alkalom vagy hajlandóság! Nem szoktam 180 fokot fordulni annak tudatától, hogy nincs rajtam szoros kontroll! Előfordult már, hogy követtem el hibát, de a tetteimért vállalom a felelősséget.
2020. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!