Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként munkahely váltás.Mi...

Nőként munkahely váltás.Mi éri meg? Vállalkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rengeteget gondolkodom ezen, hogy merre induljak el. Egészségügyi végzettségem van. Védőnőként dolgoztam pár évet egy nehéz környéken. Jó volt a kapcsolatot a munkatársakkal, anyukákkal, orvosokkal, de még is lelkileg megviselt, amik történtek. (erőszak, bántalmazás és stb). A vezetőség katasztrófa volt... Ment az áskalodás is egy idő után.

Jelenleg pár hónapos kisfiammal vagyok itthon, de vissza menni nem akarok. Belefáradtam úgy érzem abba, amiket velünk tettek.

Nem tudom mit lenne érdemes kezdeni vagy új dolgot tanulni,amivel meg is tudok élni és nyugodtabb is (már, ha létezik olyan).

Valami magán vállalkozáson agyalok, de tényleg, hogy mit, merre, megéri e. Nehéz.

Van, aki belemert vágni és sikerült?


2020. nov. 13. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon menő dolog most ez a life-, meg mindenféle coach-nak menni egyéniben. Én is elvégeztem, de nincs vállalkozói vénám, pedig érdekelne.

A mai világban a pszichológia, a mentálhigiénés terület menő még (adni tanácsot mindenkinek...), és a manika területe.

2020. nov. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Számítok rá, hogy csúnyán le fognak pontozni, de azért leírom, hátha egy új nézőpontot tudok mutatni.

Kérdező, ha nincs nagyon erős előítéleted az MLM rendszerekkel szemben, akkor talán adhatsz neki egy esélyt, hogy utánanézz. Sok ilyen cég vitaminokkal, táplálékkiegészítőkkel foglalkozik, ez valamelyest kapcsolódik a végzettségedhez.

Az MLM lényege, hogy törzsvásárlói kört kell kialakítani és a cég ezért jutalékot fizet. Így szép lassan fel lehet építeni egy vállalkozást.


A feleségem is véletlenül csöppent bele egy ilyen rendszerbe és már nem ment vissza dolgozni 3 gyerek mellett. Nagyrészt itthonról végzi a munkát, emberekkel beszélget, közösséget épít főleg kisgyerekes családokkal.


Tudom, hogy sok embernek az van a fejében, hogy az MLMben méregdrága termékeket kell rásózni a barátokra, de ha ez valóban így lenne, akkor én sem engedném a feleségemnek, hogy ezzel foglalkozzon.

Azt is tudom, hogy több olyan MLM cég van, ahol erre ösztönzik a tagokat. Ez főleg a tagok személyiségétől függ.

Szóval, ha gondolod, akkor adhatsz ennek is egy esélyt, nézz körül, vizsgálj meg mindent alaposan. Ez nem kerül semmibe.

Ha van bármilyen kérdésed ezzel kapcsolatban, akkor nagyon szívesen válaszolok mindenre, kötelezettségek nélkül.

2020. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol dolgoztál eddig, de próbálj meg esetleg a magán egészségügy felé nyitni.

Amióta érintett vagyok én azt látom, hogy az anyukák nagyon össze vannak zavarodva onnantól kezdve hogy teherbe esnek. Nincs egy biztos pont egy korrekt szolgáltatási csomag, ahol előre tájékoztatnak mikor mivel kellene foglalkozni. Az állami egészségügyben dobálnak jobbra-balra, mindig más orvos látja az embert, az is sokszor feszült, stb. Éppen ezért nekem marha szimpatikus az a klinika, ahova nőgyógyászhoz járnak. Komplett tájékoztatót adnak, van saját védőnőjük és szülés felkészítőjük is. Ők úgy egy komplett csomag. Nyugodtan lehet őket bármilyen problémával hívni. Nekem ez egy nagyon megnyugtató dolog, mert amellett, hogy az orvos vizsgál, igenis tudok tudatosan készülni a szülésre és a babával kapcsolatos teendőkre. Ilyen helyre azért nem feltétlenül az a réteg jár el (mivel fizetős), ahol rendszeres a bántalmazás, kiemelés, stb.

Szerintem ha a pályát nem akarod elhagyni, akkor ez jó kis feladat lehet.

2020. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a napokban tettem fel life coach kérdésre,de lehurrogott mindenki, hogy gerinctelen kalap 💩 és annyi van mint a tenger nem jó semmire
2020. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Belinkelnéd légyszi azt a kérdést, én kíváncsi lennék rá. Akár privátban is.

2020. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldöm
2020. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!