Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen kotelezik a maszkot.Nem szabad meg az orr se kint legyen.Csak,h en 200 fokos gepen dolgozom.125 kilo vagyok es 173 cm....igy is van gondom eleg.Egy csomo kiutes,izzadas.Arra gondoltam ott hagyom....menjenek a fenebe.De nem sok penzem van most elteve.Mindet a hazba oltem :( ti ott hagynatok ?

#munka #korona #fonok genya #rohadt vilag
2020. nov. 14. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, de csak ha már biztosan megvan a következő hely
2020. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Másik munkahely ia kötelező lesz, max ha találsz olyan helyet ahol nem ilyen melegben kell dolgozni akkor egy fokkal jobb.

De amúgy fogyj le, idő előtt bele fogsz halni.

2020. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először keress egy másik helyet,majd utána mondj fel.


Egyébként tényleg fogyj le (nem bántásból mondom!).

2020. nov. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden melóhelyen kötelező a maszk akár tetszik akár nem, felesleges ezért ott hagyni!

Ha a meleget alapból nem bírod akkor ha van másik hely hagyd ott.

Nem a főnököd a genya, mert ezért őt is és téged is büntetnek ha egyszer kimegy az ellenőr...

Mellesleg a fogyást azt nem ártana elkezdeni,mert borzalmasan elhízott vagy, ezért se bírod annyira a terhelést

2020. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a maszk a probléma, hanem az az extrém túlsúly, ami az összes problémádat okozza!

Fogyj le normál súlyra (max. 70-75 kiló!) és semmi bajod sem lesz.

Olyan munkahelyet nem találsz, ahol nem kell maszk - aminek természetesen csak akkor van értelme, ha az orrot is takarja!! - azaz bárhová mennél ugyanez a gond megvan. De erröl csak te tehetsz az elhízásod miatt.

2020. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ertem
2020. nov. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!