Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan miért nézik le a gyorsét...

Sokan miért nézik le a gyorsétteremben dolgozókat?

Figyelt kérdés

Pontos neveket nem fogok mondani, de egy gyorsétteremben dolgoztam 3 évig és a több pénzért átmentem egy másikban. Azt vettem észre hogy sok ember lenézi az ilyen dolgozókat. Miért? Mert azt hiszik hogy aki ilyen helyen dolgozik, hülye?

2 szakmám is van, az egyikből majd idővel vállalkozást akarok, a munkatársaim nagy része is értelmes, szóval nem buta emberek dolgoznak ilyen helyeken.


2020. nov. 14. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Miben nyilvánult meg ez a "lenézés"?
2020. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan a közönség van akinek 5-ft van a zsebében és azt hiszi Ő a király .
2020. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy beleképzeled.

Az eladó feladata, hogy kiszolgálja a vevőt.

A többi lényegtelen.

Ha szemtelenkedik, akkor arra is megvan az eszköz.

Nyilván a főnököd kioktatott benneteket, hogy mikor

mi a teendő.

Te vagy vendéglátó, te kiszolgálsz, ő a vevő, ő fizet.

Ennyi.

Nem szabad foglalkozni a többivel.

2020. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körbe az oldalon. Itt mindenki ökobi kaját eszik, 1,5 millás a fizetése, 10 diplomája van.

Nekem valamelyik nap azt magyarázta meg valaki, hogy csóró szar vagyok, mert szeretem az ebookokat, és azokat csak a csórók olvassák, akiknek nincs pénzük 5000 ft/darab áron szép könyveket venni, ami nyilván jellemzi az embert.

Olyanba is belefutottam, aki kidobná a vastagabb zésztás pizzát még ingyen is, mert semmi pénzért nem lenne hajlandó megenni. Az sem volt semmi.

Aztán volt már, aki a használt ruhától pánikrohamot kap, az sem volt semmi.


A sznobkodás, nagyzolás és egymáson túllicitálás itt helyi sport. És még rózsa illatút is kakilnak. :D

2020. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem nézik le őket.
2020. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az eladok hajlamosak màr annyibol is azt nézni hogy le vannak nezve ha csak köszönsz megköszönsz es köszönsz es kimesz es közben ra se néztél mosolyogtàl akkor màr bünös vagy:D
2020. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
*én màr rég rajöttem hogy ahhoz hogy ne utáljanak ki muszaj eszrevenni az árun tul öket is sajnos. Pedig rohadtul csak a zsömlém érdekel igazabol.
2020. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom mièrt csak azt,hogy én soha nem dolgoznék ott..

Le a kalappal előttetek. Csak vendègkent is látom,mennyit mentek és mennyi idióta vevő van. Pedig nekem szintén "alja' munkam van ( nővér vagyok). Szóval megértelek. :)

A munka meg sosem szégyen,ezt tartsd észben. :)

2020. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiért az őröket, árufeltöltőket,...
2020. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem tapasztaltam. Sőt egy eladó jobban is keres mint egy pedagógus mostanában...
2020. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!