Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélye a fotós vállalkozás...

Van esélye a fotós vállalkozásnak vagy valami csajosnak pl műszempillázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Jelenleg táppénzen vagyok kismamaként. Egy hónap múlva szülök, de előre tudom, hogy ahol eddig voltam nem szeretnék vissza menni. Nők között dolgoztam, ahol egész nap arról szólt, hogy tegyék tönkre a másik napját, uszitják egymást. Hihetetlen rossz közösség volt.

gyomorideggel jártam már be. Jelenleg a család alapításon vagyok,de erősen bennem van a váltás.

Érdemes lenne szerintetek bele vágni a fent nevezett valamelyik szakmába vagy már mindenből annyi van minden sarkon, hogy nem érdemes?

32/N


2020. nov. 15. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A műszempilla/műköröm eléggé tud menni, ha jó a reklámja és ügyes vagy. A fotós szintén. Egy sima fotózásért is simán elkérnek 100.000 forintot.
2020. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, de én megvárnám a járvány végét vele.

Foglalkozz a babáddal, mire ovis korba lép, lehetőleg már nem lesz itt a korona, és épülhet a gazdaság, a vállalkozásod. :)

2020. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő végzettségköteles
2020. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó tisztában vagyok vele. Azért kérdezem,hogy megérné-e valamelyiket elvégezni ennyi idősen.
2020. nov. 16. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!