Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan jobb kivenni a szabadsá...

Hogyan jobb kivenni a szabadságokat?

Figyelt kérdés

Van még 6 napom amit decemberre ki kellene venni.

Úgy gondoltam kiveszem őket kettesével 3 hétre beosztva, vagy inkább vegyek ki egy hetet? Mondjuk azt amikor szombaton is dolgozni kell és akkor pont 6 nap?

Vagy ennyire hosszút nem fognak megengedni?


2020. nov. 17. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Normál évben én kivenném egybe, és elhúznék Indonéziába vagy Peruba kábé Dec 18-án két hétre.


Idén passz, ahogy neked kedved van.

2020. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

de döntöd el,hogy a legjobb neked és úgy veszed ki.

azt max illemből kérdezed meg hogy és vajon a cégnek,hogyan is lenne a legjobb,ami ugye lényegtelen valójában.

2020. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ennyire hosszút nem fognak megengedni?"


Azt mi mégis honnét tudjuk?


Én a korlátozások lejárta utánra időzíteném, hátha enyhítenek valamit és jobban ki tudnám használni. Ha nem - hát így jártam.

2020. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 ünnep köztre szoktàk kivenni
2020. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok mint te, én egyben szeretem kivenni. Úgyis lesznek ünnepnapok, minket hagynak januárban szabadsággal indítani... szerintem jobb érzés 2-3 hétig nem dolgozni.
2020. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 28-31-ig az nem munkanap?
2020. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*csak mert az kapàsbol 4 nap minusz a szabibol.

És 21-22-éig?

az meg elvisz még 2 napot.

Szoval csak az ünnepekre 6 nap kell.


Es gondolom elsejét kell szombaton ledolgozni elötte.

2020. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt csak el tudod dönteni, mi az ami neked jobb.


Azt is te tudod, hogy kezelik a szabadságokat, engedik egyben, vagy nem, mi a munkakör amiben dolgozol, vagy alapból mennyire veszik szabadon. Nálunk például két ünnep között minden leáll.

2020. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tuti úgy csinálnám, hogy minden hétre egy napot vennék ki. Így csak 4 nap munka 3 napos hétvége. Csütörtök délutántól már lazsálhatsz.
2020. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem még van 16 napom, és úgy terveztem hogy kiveszem egyben az ünnepek alatt, és ekmegyek kb egy hónapra valahova küldlföldre utazgatni, csak egyrészt jött a vírus másrészt annyi melóm lett hogy jelenleg 1 napot is nehéz valahogy kikérjek, a többit meg b.szhatom
2020. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!