Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 7 hónapja home officeban...

7 hónapja home officeban vagyok, de borzalmasan unalmas lett így a munka. Néhány óra alatt végzek, monotonok a napok. Érdemes lenne váltanom?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 00:28
1 2
 11/19 Garpe ***** válasza:
83%

Én most nem váltanék: gyakorlatilag lehetetlen állást találni, olyat ahová meg be kell járni kb. lehetetlen (A családból most többen is keresnek az egyszerű fizikaitól munkáól a diplomásig, mindenre jeletkeztek augusztus óta s sehová semmi, pedig nyugat Magyarország+Bp környékén vannak).


Most nagyon sokan vannak ebben egyébként. Többek lettek depressziósak s kerestek fel pszichológusokat.

Amit neked mondok: keress valami hobbit (sorozat, számítógépes játék, nyelvtanulás, online haveri dumálás, kis játék valami hangszeren, sütés-főzés, kötögetés, valami beltéri sport, olvasás, társasjáék ezeket toljuk mi itthon nyilván nem a legjobb de valahogy kibírjuk)

2020. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én szerzek neked egy olyan melót ami nem lesz mindig unalmas,sok helyen járhatsz európában de idővel kis szerencsével európán kívül is.

Tapasztalhatsz új dolgokat,ha esetleg tudsz más nyelveken is és szeretnél meg tudsz ismerni embereket.

Cserébe én pedig el megyek helyetted melózni.


Na mit szólsz hozzá?

2020. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Néhány hétre/hónapra cserélek veled.
2020. nov. 19. 08:49
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is cserélhetsz,de ne hetekre.
2020. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11-es azért eztbse hiszem el, hogy nyár óta sehol semmi. Bp + környékén Dunát lehet rekeszteni. Engem is felvettek volna 6 helyre kb ebből lett egy
2020. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem tudlak sajnálni. Én 1 éve dolgozom home office-ban és baromira nem tudok unatkozni akkor sem, ha épp nincs munkám, mert végeztem. Akkor nekilátok főzni vagy mosni, mindig találok elfoglaltságot.
2020. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

13# Ez szuper.🙂

Mivel foglalkozol?

2020. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

(Kiszagolja ezt vki., és már kereshetsz is melót.)

Látod mennyien szeretnék... O<

2020. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál háztartási alkalmazottat bejelentéssel foglalkoztatni például, minden szabályt betartva. Így azt sem kell majd megcsinálnod.
2020. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!