Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire komolytalan egy cég...

Mennyire komolytalan egy cég amely elfelejti az állásinterjút? Tévedni ugyan emberi dolog, de ez határon túl van

Figyelt kérdés

Beadom az életrajzom behívnak, odamegyek időre és üres az épület. Illetve vannak de azok akikhez mentem volna sehol. Kiderült ők már 16kor hazamentek engem meg 17re rendeltek be.

Azóta se jött se egy telefon se egy mail hogy bocsánat közbejött valami stb?

Ez milyen cég lehet? Egy kupleráj?


2020. nov. 19. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Elözö kommentem 8# reszere ment
2020. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Tök mindegy ki hibázott, a cég hibája az is, ha fogyatékos hr pitsát alkalmaz. Én nem szegődnék ilyen komolytalan céghez, de azért felhívném őket,hogy jól beolvassak.Azt hiszik, nekik mident lehet, de ha ez fordítva történne és a jelentkező feletene el bemeni, akkor aztán megnézhetné magát.
2020. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"és a jelentkező feletene el bemeni, akkor aztán megnézhetné magát."


Miért mit tehet a cég ha a jelentkező nem megy be az időpontra? Semmit.

2020. nov. 19. 09:43
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Mi történt Balázska, ott hagyod az alapítványi sulit?
2020. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#14: most már egyházi, így duplán fel lehet háborodni, hogy homis LBGTXYZ pólóban az órán ülve botránkozik a tanár, és márpedig ő nem veszi le, vagy akkor félpucéran fog ott lenni.
2020. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező semmi evidens nincs abban amit írtál a 4-es válaszodban. Az inkább üldözési mánia a részedről.
2020. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Napi Balázska-fantáziasztori.
2020. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én minimum másnap csúcsidőben bementem volna és minden dolgozóhoz odamegyek,hogy jónapot kívanok a munkaval kapcsolatban jelentkeznék. Még szólnék haveroknak is akik ráérnek menjenek be.

Hogyha nekik ez olyan kínos akkor szüljenek sünt!

Mi 30an dolgozunk egy cégnél, latjuk ki mikor jön a főnökhöz, nem rug ki senkit inkabb létszámbővít.

2020. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!